تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
4

سال 97 سال مدیریت جنگ علیه سیاه‌نمایی دشمنان نظام و امام‌شناسی در گفتمان انقلابی است

  • کد خبر : 279137
  • 15 اسفند 1396 - 9:16
سال 97 سال مدیریت جنگ علیه سیاه‌نمایی دشمنان نظام و امام‌شناسی در گفتمان انقلابی است

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، سال 97 را سال مدیریت جنگ بر علیه سیاه نمایی دشمنان نظام و امام شناسی در گفتمان انقلابی دانست.

به گزارش اروم نیوز، محسن شکرنیا در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته زن و 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: در ابتدا بر خود وظیفه می دانم از اجرای تمامی برنامه های مربوط به دهه فجر و به خصوص حضور باشکوه همگان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کنم.

وی، افزود: سال آینده باید مدیریت جنگ بر علیه سیاه نمایی هی دشمنان نظام داشته باشیم و ترفندها و شیطنت های استکبار جهانی با تدابیر مثمرالثمر خنثی شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، اظهارداشت: دشمنان برآوردهای خود را براساس تجارب خود در کشور های دیگر در خصوص ایران دارند اما لطف الهی و پشتیبانی وی از نظام اسلامی و نتیجه زحمات پیامبران و بزرگان دین که در این راه قربانی شده اند تا انقلاب اسلامی تشکیل شده و دستورات الهی اجرا شود.

وی، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری ابراز داشت: 40 سالگی انقلاب یک قله بسیار بلند پیروزی و سر افرازی برای به رخ کشیدن دشمنان است. نباید نگاه عادی به این قضیه داشته باشیم چراکه باید برای خنثی توطئه های دشمنان در نسل های دوم و سوم که امام و جنگ را ندیده اند سخنی داشته باشیم.

شکرنیا، با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: معارف انقلاب باید برای نسل های دوم و سوم به خوبی متنقل شود تا تاریخ تحریف شده انقلاب توسط دشمنان منتقل نشده و از انحراف اذهان جوانان جلوگیری کنیم.

وی، تاکید کرد: باید سال بلوغ و تکامل انقلاب به عنوان مهم ترین دستاورد امام(ره) و انقلاب و هوشمندی رهبری درتدبیر و رهبری در این نظام پیاده سازی شده چراکه علی رغم مشکلات بسیاری که دشمنان بر ما وارد کرد انقلاب سال بارندگی و بلوغش را پشت سر می گذارد.

وی، با اشاره به بیست و نهمین سالکرد رحلت امام خمینی(ره) اظهار داشت: در مورد معرفی شخصیت و ابعاد تفکر انسان ساز و انقلاب آفرین امام امت(ره) باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سال امام شناسی باشد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، با اشاره به موضوع ولایت فقیه ابراز داشت: درمعرفی گفتمان انقلاب اسلامی و اندیشه سیاسی امام (ره) می توان از مهم ترین نشانه های اندیشه سیاسی بحث ولایت فقیه را مطرح کرد.

شکرنیا با تاکید بر اینکه در ایام رحلت امام خمینی (ره)باید برنامه های تاثیر گذار داشته باشیم مطالبی نیز در خصوص میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و 12 فروردین روز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه داد و از واحدها و سازمان های مربوط خواست به برنامه های مربوط به خود به خوبی عمل کرده و در این راستا طبق سال های گذشته عملکرد مفیدی داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=279137

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.