تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

420 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند آذربایجان‌غربی اهدا شد

  • کد خبر : 278986
  • 10 اسفند 1396 - 13:22
420 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند آذربایجان‌غربی اهدا شد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امنیت پایدار در آذربایجان غربی زمینه ساز تحقق محرومیت زدایی است که امروز تا حد زیادی به آن دست یافته ایم.

به گزارش اروم نیوز، سردار حبیب شهسواری در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند، اظهار داشت: قدم‌های سخت تاریخی را در منطقه شمال غرب و آذربایجان غربی در ثبت پایدار امنیت مردمی برداشته‌شده و امروزه شاهد یک امنیت بسیار مقتدرانه و باصلابت و ارزشمند هستیم.

وی، افزود: امنیت و صلابت آذربایجان غربی را مدیون خون شهیدان انقلاب اسلامی و به خصوص شهدای آذربایجان غربی هستیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، تصریح کرد: تحقق و تثبیت امنیت در مناطق مختلف استان زیربنای محرومیت زدایی است که خوشبختانه امروز شاهد این امر هستیم.

وی، افزود: تلاش های بسیاری برای رفع محرومیت در منطقه انجام شده و امروز شاهد همت مسئولین و رزمندگان در راستای ایجاد امنیت پایدار و نیز محرومیت زدایی هستیم.

سردار شهسواری، بیان کرد: امروز شاهد هستیم که 420 سری جهیزیه به خانواده‌های محروم با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) و نیز مشارکت مردمی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خانواده‌های نیازمند تقدیم شد.

وی، افزود: محموله جهیزیه ها شامل یخچال، اجاق گاز، لباسشویی و جارو برقی به ارزش 30 میلیون ریال استکه به خانواده های نیازمند اهدا می شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: مشارکت ارگان ها و مردم در این امر قطعا مایه خشنودی و شادمانی خانواده‌های نیازمند شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=278986

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.