تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰
6

تشدید مبارزه با قاچاق، محوری ترین ماموریت نیروی انتظامی

  • کد خبر : 276818
  • 25 دی 1396 - 12:22
تشدید مبارزه با قاچاق، محوری ترین ماموریت نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی گفت: تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي به شمار مي آيد و اين مهم در تحقق مسير اقتصاد مقاومتي، تولید و اشتغال بسيار کارگشا است.

به گزارش اروم نیوز، سردار ناصر اصلانی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي به شمار مي آيد و اين مهم در تحقق مسير اقتصاد مقاومتي، تولید و اشتغال بسيار کارگشا است.

قاچاق میلیاردی در پیرانشهر کشف شد

فرمانده انتظامي آذربایجان غربی از توقیف یک دستگاه سواری سمند و کشف هزار و 244 ثوب البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

سردار ناصر اصلانی در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران حین كنترل خودروهاي عبوري به یک دستگاه سواری سمند که از سمت پیرانشهر به نقده در حرکت بود، مشكوك و آن را توقیف كردند.

وي با اشاره به اینکه در بازرسي از خودرو توقیفی، هزار و 244 ثوب البسه قاچاق كشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه یک میلیارد ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در این راستا یک دستگاه سواری توقیف و یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد، تصریح كرد: تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي به شمار مي آيد و اين مهم در تحقق مسير اقتصاد مقاومتي، تولید و اشتغال بسيار کارگشا است .

کشف بیش از 49 هزار قرص غيرمجاز در ارومیه

وی ادامه داد: 49 هزار و 479 عدد قرص غيرمجاز به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در ارومیه کشف شد.

سردار اصلانی، اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز حين کنترل خودروهای عبوری در محور مهاباد – ارومیه به يک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را توقیف كردند.

بیشتر بخوانید..
سرانه فضای فرهنگی ارومیه افزایش می‌یابد/ افتتاح ۲ فرهنگسرای جدید طی روزهای آینده

وی افزود: در بازرسي از اتوبوس توقیفی، 49 هزار و 479 عدد انواع قرص غیرمجاز به ارزش تقریبی یک میلیارد و 50 میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامي آذربايجان غربي خاطرنشان کرد: در این راستا یک دستگاه اتوبوس توقیف و یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتي، تحويل مقامات قضائي شد.

کشف بیش از 99 کیلوگرم نقره قاچاق

سردار اصلانی در ادامه سخنان خود از کشف بیش از 99 کیلوگرم نقره قاچاق، به ارزش 2 میلیارد ریال در ارومیه خبر داد.

وی گفت: ماموران حین كنترل خودروهاي عبوري به یک دستگاه اتوبوس که از ارومیه به تهران در حرکت بود، مشكوك و آن را توقیف كردند.

سردار اصلانی با بیان اینکه در بازرسي از وسایل یکی از مسافران، 99 کیلو و 35 گرم نقره قاچاق كشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه 2 میلیارد ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد، تصریح كرد: تشديد مبارزه با قاچاق کالا محوري ترين برنامه نيروي انتظامي به شمار مي آيد و اين مهم در تحقق مسير اقتصاد مقاومتي، تولید و اشتغال بسيار کارگشا است.

محل دپوی موادمحترقه در سلماس لو رفت

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی، از کشف 36 هزار عدد موادمحترقه و 15 هزار قاب پلاستیکی مواد محترقه به ارزش 750 میلیون ریال در سلماس خبر داد.

سرهنگ علی ابراهیمی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی موادمحترقه در سلماس، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

بیشتر بخوانید..
توسعه زیرساختی مرز بازرگان زمینه ساز رونق اقتصادی

جانشین فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، محل مورد نظر را شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی اقدام به بازرسی کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از محل، 36 هزار عدد انواع موادمحترقه و 15 هزار قاب پلاستیکی موادمحترقه کشف شد که کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 750 میلیون ریال برآورد کردند.

جانشین انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان گفت: متهم دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=276818

نوشته های مشابه

28اردیبهشت
روی اشک تمساح پس انداز نکن!
28اردیبهشت
فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد
با حضور سردار شهسواری؛

فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.