تاریخ : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

مطالعه بیش از 180 هزار جلد کتاب توسط کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی

  • کد خبر : 276217
  • 11 دی 1396 - 11:37
مطالعه بیش از 180 هزار جلد کتاب توسط کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی

اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از ابتدای سال‌جاری بیش از 180 هزار جلد کتاب خوانده‌اند.

به گزارش اروم‌نیوز، جواد زاهدی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس نرم‌افزار ثبت و امانت کتاب در مراکز کانون استان اعضا کانون در مجموع 184 هزار و 195 جلد کتاب را از ابتدای سال تا پایان آبان 96 به امانت برده و مطالعه کرده‌اند.

وی، افزود: بر اساس همین نرم افزار این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 163هزار و 690 جلد بوده که حدود 9 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، با تاکید بر این‌که تمامی فعالیت‌های کانون کتاب محور است، گفت: فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی با هدف مطالعه کتاب در مراکز کانون اجرا می‌شود و درواقع هریک شیوه‌جذاب و مسیری برای مطالعه کتاب با موضوعات مختلف توسط کودکان و نوجوانان است.

وی، از طرح توسعه کتاب‌خوانی به عنوان طرحی موفق در مراکز کانون استان یاد کرد و افزود: مربیان کانون در قالب این طرح شیوه‌های جدید و خلاق خود را برای توسعه مطالعه در میان کودکان و نوجوانان ارائه و بعد از بررسی‌های کارشناسی در مراکز فرهنگی هنری کانون اجرا می‌کنند.

گفتنی است؛ طرح توسعه کتاب‌خوانی برای سومین سال متوالی است که به همت مربیان کانون در مراکز کانون آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=276217

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.