تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

دهه فجر فرصت ارزشمندی برای تعمیق ارزشهای انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 276067
  • 09 دی 1396 - 10:08
دهه فجر فرصت ارزشمندی برای تعمیق ارزشهای انقلاب اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از دهه فجر به عنوان فرصت ارزشمندی برای تعمیق فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی نام برد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد داداش زاده در جلسه هماهنگی کمیته قرآن ستاد اجرایی دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه باید از دهه فجر در راستای معرفی دستاوردهای نظام و دستاوردهای قرآنی و برنامه‌های تبلیغی قرآنی بهره کافی را برد، اظهار داشت: برنامه های دهه فجر با حضور باشکوه مردمی و نسل جوان برگزار شود.

وی افزود: قرآن کریم نسخه شفابخش زندگی و دریای رحمتی است که باید از آن بهره ی فراوان ببریم نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس قرآن بنیان‌گذاری شده است و فراهم کردن زمینه  اجرای احکام قرآن کریم در جامعه به همت و تلاش همه ما بستگی دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: کمیته قرآن ستاد اجرایی دهه فجر انقلاب اسلامی باید فعال ‌ترین کمیته این ستاد باشد، زیرا وجود انقلاب اسلامی به برکت قرآن و مفسران قرآن یعنی ائمه معصومین (ع) است.

جعفرزاده رئیس دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی نیز در این جلسه ضمن تبیین آیین نامه ی اجرایی کمیته قرآن ستاد دهه فجر، بیان داشت: برگزاری برنامه های محتوایی بصیرت افزایی برای نسل جوان یکی از اهداف مهم این کمیته است که امیدواریم باهمکاری شایسته تمامی دستگاه های عضو به این مهم دست یابیم.

در پایان این جلسه هر یک از اعضا به ارائه  نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و مقرر شد ظرف مدت ۱۰ روز آینده، طی جلسه  بعدی کمیته قرآن ستاد اجرایی دهه فجر انقلاب اسلامی استان، هریک اعضا برنامه های قابل اجرای خود در این زمینه ارائه دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=276067

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.