تاریخ : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰

هرجا بوی تفرقه و توطئه باشد آمریکا و اسرائیل در آنجا حضور دارند/ دخالت بیگانگان و دشمنان در جریان فتنه 88 موجب پرده‌دری و حرمت‌شکنی مقدسات اسلامی شد

  • کد خبر : 275076
  • 25 آذر 1396 - 9:09
هرجا بوی تفرقه و توطئه باشد آمریکا و اسرائیل در آنجا حضور دارند/ دخالت بیگانگان و دشمنان در جریان فتنه 88 موجب پرده‌دری و حرمت‌شکنی مقدسات اسلامی شد

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: در جریان فتنه 88 که موجب کشته شدن چند تن از هموطنان بیگناهمان شد، دخالت بیگانه و بی بصیرتی عده ای که خود را انقلابی می دانند موجب پرده دری و حرمت شکنی مقدسات اسلامی شد.

ماموستا عبدالقادر بیضاوی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اینکه قدس قبله اول مسلمانان است، اظهار داشت: 5 میلیون فلسطینی از خانه خود رانده شده و سرگردانند که باعث و بانی این امر دخالت اجنبی ها که آمریکا در راس آنان قرار دارد و رژیم اشغالگر قدس است.

وی، با بیان اینکه قدس قبله اول مسلمین است، افزود: رئیس جمهور آمریکا فردی است که تعادل روحی نداشته و با این اقدام سخیف تمایل دارد که همه فلسطینی ها را از خانه خود دور کند، اما در آرزوی این خیال می ماند و هرگز آن را عملی نمی بیند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه، در ادامه سخنان خود با اشاره به فتنه 88 که موجب ظهور راهپیمایی 9 دی شد، اذعان داشت: در جریان فتنه 88 که موجب کشته شدن چند تن از هموطنان بیگناهمان شد، دخالت بیگانه و بی بصیرتی عده ای که خود را انقلابی می دانند موجب پرده دری و حرمت شکنی مقدسات اسلامی شد.

وی، با بیان اینکه می توان بوی تفرقه را از حضور آمریکا در هر جایی احساس کرد، گفت: آمریکا و اسرائیل هرجا وجود دارند می توان بوی تفرقه و توطئه را احساس کرد، نهم دی روز بزرگترین رسوایی چهره‌ های سرشناسی بود که از امام و نظام اعتبار گرفته و در این آزمون تاریخی مردود شدند.

ماموستا بیضاوی، اذعان داشت: بصیرت ملت مسلمان ایران را می توان از جایی درک کرد که وقتی در فتنه 88 کسانی که از نظام هویت و منزلت گرفته بودند با پرچم دفاع از انقلاب، به جنگ با میراث حضرت امام خمینی(ره) یعنی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه پرداختند، ملت مسلمان ایران به خوبی این را فهمیدند.

وی، نهم دی را  روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان عنوان کرد و گفت: ملت ایران در دفاع از ارزش های دینی و در برابر اهانت‌ ها و حرمت شکنی های عده‌ ای وابسته به اجنبی نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی با تمام احساسات خود به پا خواستند و قیام کردند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه، این حرکت را اتمام حجت مردم علیه انقلابیونی که سالها که در خدمت انقلاب بودند ولی راه را گم کردند عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مردم ایران تحت رهبری ولی فقیه خود با بصیرت تمام گوش به فرمان ایستاده و اجازه دخالت به بیگانگان و دشمنان نظام اسلامی را در امور کشوری نمی دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=275076

نوشته های مشابه

03آبان
برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی
مدیرکل راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی

03آبان
کشف محموله داروی قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی
فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی خبر داد:

کشف محموله داروی قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.