تاریخ : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰

معرفی قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل برای مشروعیت‌بخشیدن به رژیم جعلی است

  • کد خبر : 274802
  • 19 آذر 1396 - 12:39
معرفی قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل برای مشروعیت‌بخشیدن به رژیم جعلی است

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: حرکت رئیس جمهور آمریکا در خصوص اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، در راستای رسمیت بخشیدن به رژیم اشغالگر اسرائیل است.

علیرضا رادفر در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اقدام ترامپ در معرفی قدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل، اظهار داشت: حرکت رئیس‌جمهور امریکا در راستای تقویت و رسمیت بخشیدن رژیم اشغالگر اسرائیل است. آمریکا تلاش می‌کند با این روش به رژیم اسرائیل در منطقه مشروعیت ببخشد ولی به آرزوهای خود نخواهند رسید.

وی، افزود: مسلمان و تمامی آزادگان جهان مخالف این حرکت نابخردانه ترامپ بوده‌اند و در کشورهای اروپایی نیز رسماً در مقابل این حرکت جبهه‌گیری کرده‌اند، ولی جای تأسف است که عده‌ای از سران کشورهای عربی حرکت‌هایی که انجام می‌دهند و ضعفی که از خود نشان می‌دهند باعث شده تا ترامپ این کار سخیف و نابخردانه را ادامه دهد.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی، تصریح کرد: اگر امت اسلامی به‌صورت واحد و با وحدت در مقابل این قضیه موضع‌گیری کنند آمریکا و اسرائیل به هدف نامبارک خود نخواهند رسید.

وی، افزود: تمام مسلمانان و به خصوص نخبگان و نیروهای اثرگذار دنیای اسلام در مقابل این قضیه موضع‌گیری کنند و موضع‌گیری‌های خود را در قبال این حرکت ترامپ اعلام کنند. با این اقدامات یقینا آمریکا و اسرائیل به خواسته‌های خود نخواهند رسید.

رادفر، ادامه داد: اسرائیل سالیان درازی است که به شکل‌های مختلف درصدد مطرح کردن این قضیه بوده و جامعه اسلامی باید در مقابل این حرکت‌ها از خود مقاومت نشان دهد و اگر دنیای اسلام به‌صورت واحد در مقابل این حرکت موضع‌گیری کنند بدون شک این اتفاق نخواهد افتاد و آمریکایی‌ها به اهداف شوم خود دست پیدا نخواهند کرد.

وی، خاطرنشان کرد: مسلمانان تا بازگشت ترامپ از موضع خود سکوت نمی کنند و قطعا پیگیر این موارد خواهند بود.

بیشتر بخوانید..
ریشه‌های فساد باید خشکانده شود/ برخورد قاطعانه با خائنان به بیت المال

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=274802

نوشته های مشابه

03آبان
برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی
مدیرکل راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.