تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
3

استکبارستیزی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 271876
  • 11 آبان 1396 - 10:09
استکبارستیزی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی گفت:استکبار ستیزی ودفاع از مظلوم از ارکان انقلاب اسلامی است ودر روز 13آبان فریاد انزجار ازاستکبار جهانی راسرخواهیم داد.

حجت الاسلام و المسلمین صفدر محمدی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: آنچه که ایران اسلامی را تا به امروز در مقابل دشمنان ایستاده نگه داشته و نقشه های دشمنان را خنثی کرده، حضور مردم و نقش بی بدیل آن ها در تمامی صحنه ها بوده است.

وی، 13 آبان را یوم الله و روز استکبار ستیزی خوانده و گفت: مردم طبق سال های گذشته و پرشورتر از آن به خیابان ها می آیند تا پاسخی محکم به سیاستمداران آمریکا و به خصوص رئیس جمهور آن ها داده و انزجار واقعی خود از آن ها را اعلام کنند.

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی، در ادامه با اشاره به شخصیت ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا شخصی بی عقل و بی منطق  است که گویا همدلی و وحدت مردم ایران را فراموش کرده، مردم ایران با حضور در راهپیمایی و دادن شعارهای «مرگ برآمریکا» باری دیگر مشتی محکم به دهان دشمنان خواهند زد.

حجت الاسلام محمدی، افزود: مسلماً راس فتنه آمریکا وانگلیس است و امروز چشم امید ملت های مظلوم و ستم کشیده به ایران اسلامی و ملت شریف ایران است لذا ما باید هرروز قدرتمندتر و مصمم تر به مبارزه با استکبار جهانی تا نابودی کامل آنها بپردازیم.

وی، اظهار داشت: انقلاب ما برای آب و نان و مسکن نبود گرچه همه این ها جزو ضروریات زندگی است اما انقلاب ما برای برقراری اسلام ناب محمدی(ص) بود.

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی، در این خصوص ادامه داد: یکی از مهم ترین ارکان انقلاب اسلامی ایران، استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم می باشد و به همین دلیل در 13 آبان تمام فریاد انزجار خود را بر سر استکبار جهانی خواهیم زد تا افراد غفلت زده  بیدار شوند و بدانند آدرس غلط دادن و امید واهی به ملت دادن مسیر مردم را منحرف نساخته و نمی سازد.

بیشتر بخوانید..
اهدا ۱۱۰ سری جهیزیه به نو عروسان مناطق محروم

حجت الاسلام محمدی، خاطرنشان کرد: هرگاه به دولت های خارجی بالاخص آمریکا و اروپا تکیه کرده ایم از پشت خنجر خورده و دچار ضعف و زبون شده ایم و آنچه ما را تبدیل به یک قدرت منطقه ای و جهانی در بعضی از ابعاد از جمله ابعاد نظامی کرده توان و استعداد داخلی و روحیه ولایت مداری بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=271876

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.