تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

احتمال لغو پرواز ارومیه ـ نجف وجود دارد/ انتظار 145 مسافر نجف در فرودگاه ارومیه

  • کد خبر : 271889
  • 08 آبان 1396 - 14:39
احتمال لغو پرواز ارومیه ـ نجف وجود دارد/ انتظار 145 مسافر نجف در فرودگاه ارومیه

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی: در صورت تداوم گردو غبار درنجف اشرف پرواز ارومیه ـ نجف لغو خواهد شد.

کمال پرهیزکار در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: به دلیل گردو غبار موجود در فرودگاه نجف میزان دید به زیر 500 متر رسیده و زمان پایان این گرد و غبار مشخص نیست.

وی افزود: فرودگاه ارومیه روزهای دوشنبه هر هفته یک پرواز ارومیه به نجف را دارد و امروز 145 مسافر به دلیل گردو غبار فرودگاه نجف سرگردان در فرودگاه ارومیه هستند.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی، در خصوص زمان پایان تاخیر پرواز ادامه داد: با توجه به سابقه های قبلی هوای عراق به احتمال زیاد این گردو غبار طولانی و پایدار باشد و احتمال لغو پرواز قوی است.

وی، گفت: عده ای از مسافران به منازل خود رفته و عده ای دیگر هنوز منتظر در فرودگاه هستند مردم می توانند با دادن شماره تماس خود به اطلاعات فرودگاه به منازل خود برگشته و منتظر تماس نمایندگان فرودگاه جهت برقراری پرواز باشند.

پرهیزکار، همچنین بیان کرد: مسافران می توانند با تماس با شماره 19 اطلاعات فرودگاه ارومیه از کلیه اطلاعات پرواز فرودگاه اطلاع داشته باشند.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی، ادامه داد: همچنین با تماس مسئولین فرودگاه با نماینده حج و زیارت و دادن اطلاعات برقراری پرواز نمایندگان سازمان حج و زیارت با مسافران تماس گرفته و اطلاعات پرواز را در اختیار آن ها می گذراند.

وی، خاطرنشان کرد: در صورت لغو پرواز سازمان حج و زیارت با شرکت هواپیمایی رایزنی کرده و درخواست پرواز دوباره دهد چرا که متولی این پرواز سازمان حج و زیارت بوده و فرودگاه فقط مسئولیت بررسی جو و برقراری پرواز را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید..
اهدا ۱۱۰ سری جهیزیه به نو عروسان مناطق محروم

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=271889

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.