تاریخ : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰

سخنان ترامپ ناشی از عصبانیت و سفاهت اوست/ آمریکا یک تروریست واقعی است

  • کد خبر : 270893
  • 25 مهر 1396 - 10:53
سخنان ترامپ ناشی از عصبانیت و سفاهت اوست/ آمریکا یک تروریست واقعی است

امام جمعه سردشت گفت: سخنان روز گذشته رئیس جمهور آمریکا ازروی عصبانیت و سفاهت بود که بار دیگر بر این کلام گهربار امام خمینی مهر تاییدی زد که آمریکا نمیتواند هیچ غلطی بر علیه ایران بکند.

ماموستا سلام امینی امام جمعه شهرستان سردشت در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، درخصوص مخالفت و دشمنی آمریکابا ایران گفت: سر سخت ترین دشمن ایران، آمریکا بوده ودر تلاش است از تمامی امکانات موجود در جهت ضربه زدن بر جهموری اسلامی ایران بهره ببرد.

وی، با اشاره به سخنان تاریخی امام خمینی(ره) افزود: آمریکا دشمنی چندین ساله ای با ایران دارد و در تمامی این سال ها هرگز نتوانسته است که به ایران ضربه وارد کند و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکندو یک تروریست واقعی است.

امام جمعه سردشت، تصریح کرد: اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا سخیف، بی ارزش، دور از انسانیت و وجدان بوده است.

وی، با اشاره اقدامات ناجوانمردانه امریکا و تروریست در منطقه گفت :سپاه با قدرتی که در دست د دارد در تلاش برای ساخت بهشتی در تمامی منطقه است اما امریکا با سو استفاده از قدرت های خود تمام جهان را به اتش کشیده و به جهنم تبدیل می کند وهیچ کشوری یا هیچ دولتی تروریست تر از آمریکا نیست .

ماموستا امینی، تصریح کرد: رئیس جمهور فعلی آمریکا مسیری که روسای جمهور قبلی بنا کرده اند را بدتر از همگی آنان ادامه داده و در تلاش برای براندازی جمهوری اسلامی هستند اما همچون سال های قبل نمی توانند کاری از پیش برند.

وی، بیان کرد: تروریست ها اکنون نمی توانند در جنایت و آدم کشی به آمریکا برسند و آمریکا در جنایتکاری از همگی گروهک های تروریستی پیشی گرفته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=270893

نوشته های مشابه

03آبان
برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی
مدیرکل راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.