تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

لزوم اتحاد بیش از پیش مسئولین و مردم در پاسخ به فحاشی های ترامپ

  • کد خبر : 270816
  • 24 مهر 1396 - 11:09

امام جمعه اشنویه درباره مقابله کشور های اروپایی و تحلیل گران سیاسی در مقابل فحاشی های ترامپ اشاره کرد و اظهار داشت: سخنرانی ترامپ طوری بود که حتی اتحادیه اروپا و تحلیل گران سیاسی و بخصوص تحلیل گران آمریکا به نفع جمهوری اسلامی علیه ترامپ موضع گیری کرده و از برجام حمایت کردند.

ماموستا سید مصطفی خاتمی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، درباره اظهارات ترامپ عنوان کرد: آنچه از رئیس جمهور آمریکا شنیده شد سال های سال بود که از همه ریاست جمهوری های این کشور شنیده شده و امروز به غیر بی ادبی، بی حرمتی و فحاشی از سخنان ترامپ چیز دیگری دیده نشد.

وی، درباره مقابله کشور های اروپایی و تحلیل گران سیاسی در مقابل فحاشی های ترامپ اشاره کرد و اظهار داشت: سخنرانی ترامپ طوری بود که حتی اتحادیه اروپا و تحلیل گران سیاسی و بخصوص تحلیل گران آمریکا به نفع جمهوری اسلامی علیه ترامپ موضع گیری کرده و از برجام حمایت کردند.

امام جمعه اشنویه، با اشاره به پاسخ رئیس جمهور ایران به اظهار ترامپ تصریح کرد: رئیس جمهور ایران در پاسخ به سخنان ترامپ حرف های عالمانه، منطقی، متین و بسیار دقیق جواب داده و ترامپ به اصرار خود سعی در ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم بود که با این کار باعث اتحاد و همدلی هر چه بیشتر ملت ایران شده و این گسستگی بیش از پیش محکم تر شد.

ماموستا خاتمی، به حمایت کشورهای صهیونیستی و سعودی از سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت: بلافاصله بعد از سخنان ترامپ کشورهای اسرائیل و عربستان سعودی از سخنان و اظهارات وی حمایت کرده و ایران را کشوری تروریست خواندند. اگر این کار صورت نمی گرفت باید به رفتار این دشمنان شک می کردیم. با این کار ثابت شد چه کسانی رجزخوانی های رئیس جمهور آمریکا را قبول داشته و از آن حمایت می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=270816

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.