تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
4

آمریکا دست از تهدید ایرانی ها بردارد/ در برابر اقدامات وحشیانه ترامپ سکوت نمی کنیم

  • کد خبر : 270733
  • 22 مهر 1396 - 13:51
آمریکا دست از تهدید ایرانی ها بردارد/ در برابر اقدامات وحشیانه ترامپ سکوت نمی کنیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ترامپ را فردی وحشی خوانده و گفت: ایرانیان از اقدامات امریکا و تهدیدات او ابایی ندارند و اکنون ناقض اصلی برجام آمریکا است.

شهروز برزگر در گفت و گو با اروم نیوز، خوی ترامپ را وحشی خواند و اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا دارای ظاهری انسانی و خویی شیطانی و وحشی است و همین خوی شیطانی او باعث بیان کردن جملاتی سخیف و ابلهانه می شود.

وی، افزود: اکنون ناقض اصلی برجام آمریکا است. او بارها با سخنان دیوانه وار خود روابط بین کشوها را تحریک کرده و اجازه عادی سازی روابط به ملت ها را نمی دهد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حمایت آمریکا از تروریست ها و سرویس های تکفیری عنوان کرد: آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون پشتیبان و حمات کننده تروریست ها و سرویس های تکفیری سراسر جهان بوده و ترویست خواندن سپاه یک رفتار و سخن احمقانه و دور از تدبیر است.

برزگر، گفت: کسانی که از وحشی گری حمایت کرده ،باعث ایجاد تنش ها ی بین المللی هستند و همچنین از بیان کردن سخنان سخیف و احمقانه ابایی ندارد نه تنها ناقض برجام بلکه قطعا ناقض آشکار حقوق بشر محسوب می شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: ترامپ باید بداند که توافقی بین المللی و دیپلماسی نمی تواند یک طرف لغو و نقض شود و موظف به عمل کردن به تعهدات خود می باشد.

وی، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص رفتار متقابل با آمریکا گفت: همان رفتاری که آمریکا و ترامپ با ایران و تمدن ایرانی دارند باید متقابل در برابر آنها انجام شود و تمامی پایگاه ای نظامی آمریکا در اطراف ایران و سراسر جهان جمع آوری شود.

بیشتر بخوانید..
شکست سنگین «دار و دسته تحریمی‌ها» در انتخابات ۱۴۰۰/ مردم ایران به کمپین «رای بی رای» نه گفتند

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، سکوت ایران در برابر اقدامات آمریکا را ناشی ازفرهنگ و تمدن اصیل ایرانیان خوانده و گفت: آمریکا حق تهدید ایران و سپاه را ندارد باید بداند تاکنون خشم ایران و ایرانیان را ندیده است و سکوت ما نشان از ترس ما نیست بلکه ناشی از فرهنگ و تمدن اصیل ایرانیان بخصوص روحیه شهادت طلبی آن هاست.

برزگر، تاکید کرد: ایرانیان در زمان تغیر رژیم دست نشانده آمریکا خشم خود را تا حدودی به آنها نشان داده و با جان و دل از سرزمین خود دفاع کردندو هیچ گاه از دفاع دست نخواهند کشید و نمی توانند آشوب و تنش در کشور ایجادکنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، اکنون ندای انزجار از آمریکا و اقدامات وی در سراسر جهان به گوش می رسد آمریکا باید بداند یک ایرانی را نباید تهدید کند چراکه این سخنان دیگر برای ایرانیان تازگی و جذابیت ندارد.

انتهی پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=270733

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.