تاریخ : یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰
4

آذربایجان غربی رنگ و بوی ایثار و شهادت به خود می گیرد/ فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای برگزاری کنگره ملی 12هزار شهید استان بسیج شوند

  • کد خبر : 269145
  • 01 مهر 1396 - 9:22
آذربایجان غربی رنگ و بوی ایثار و شهادت به خود می گیرد/ فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای برگزاری کنگره ملی 12هزار شهید استان بسیج شوند

مسئول کمیته سیاستگذاری یادواره های کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی گفت: تمامی مدیران و دستکاه های دولتی و حاکمیتی وظیفه دارند که تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر برگزاری این کنگره ملی تلاش کنند.

علیرضا رادفر در گفت و گو با اروم نیوز، درباره کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی، گفت: در تمام شهرستان ها تا برگزاری مراسم ویژه کنگره برنامه هایی اجرا می شود. در این ایام آذربایجان غربی فضای ایثار و شهادت به خود گرفته تا بتوانیم از شهدای دفاع مقدس یاد کنیم و حماسه ها و ایثارگری های آن ها را بزرگ بداریم.

وی، افزود: در روزهای منتهی به برگزاری مراسم ویژه کنگره با اجرای برنامه های مختلف سعی می شود تا 12 هزار شهید استان در سطح ملی مطرح شده و به گوش مردم کشور برسد که آذربایجان غربی همچنان استوار بوده و باب شهادت نیز همچنان در این استان باز است.

وی، خاطرنشان کرد: دستورالعمل تشکیل کمیته شهرستانی کنگره به ریاست فرماندار و دبیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ها به تمام فرمانداران ابلاغ شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی، با اشاره به حضور ادارات مختلف در کمیته های مربوط به این کنگره گفت: تمامی مدیران و دستکاه های دولتی و حاکمیتی وظیفه دارند که تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر برگزاری این کنگره ملی تلاش کنند.

وی، با اشاره به همکاری فرمانداران و مسئولین دستگاه های اجرایی استان در برگزاری هر چه بهتر این کنگره تاکید کرد و گفت: فعالیت فرمانداران و ادارات در این خصوص رصد می شود، فرمانداران در حد توان خود در این خصوص فعالیت می کنند و امیدواریم روز به روز سرعت فعالیت های خود را درباره کنگره شهداء زیادتر کنند.

رادفر، با اشاره به یکی از فعالیت های فعلی شهرستان ها گفت: المان هایی در برخی از شهرستان ها در جهت بزرگداشت کنگره ملی 12 هزار شهید آذربایجان غربی نصب می شود که روند آماده سازی آنها در دست اقدام است.

وی، به لزوم انعکاس و بازخورد ملی این کنگره تأکید کرد و گفت: با تصمیماتی که در جلسات مختلف و به همت ستاد استانی اتخاذ شده با حضور شخصیت ها، بزرگان، علماء کشوری و فرماندهان نیروهای نظامی سعی در انعکاس کشوری این کنگره داریم.

مسئول کمیته سیاستگذاری یادواره های کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی، افزود: با تدابیر استاندار آذربایجان غربی و اقدامات فرمانداران و حضور شهرداران شهرستان ها و ادارات کل و همچنین بودجه ملی و استانی این کنگره، مشکلی در خصوص تأمین مالی برنامه ها وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=269145

نوشته های مشابه

22فروردین
خداحافظی با مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد:

خداحافظی با مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو

22فروردین
مقاوم سازی ۵۰۰ واحد مسکن روستایی پلدشت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.