تاریخ : یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰
2

حنای آمریکا دیگر برای کسی رنگی ندارد/ ترامپ باید بداند ایران در مقابل تهدیدات آن ها ساکت نخواهد ماند

  • کد خبر : 269054
  • 29 شهریور 1396 - 14:36
حنای آمریکا دیگر برای کسی رنگی ندارد/ ترامپ باید بداند ایران در مقابل تهدیدات آن ها ساکت نخواهد ماند

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: حنای امریکا و سخنان و تهدیدات آنها برای کسی دیگر رنگ و اثری ندارد .

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ اظهارداشت: این سخنرانی اولین و آخرین سخنرانی ترامپ نیست ولی امروز شاهد موضع گیری های مختلف کشورها در مقابل این سخنرانی هستیم چراکه خود آمریکا تروریست واقعی می باشد.

وی افزود: هر جای جهان فنته ای برپا شود، یقینا از آمریکا سر چشمه می گیرداینان اظهاردارند ایران حامی تروریسم می باشد در حالی که خود سرمنشا تروریست در جهان هستند.

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: کلینتون بارها در سخنانی ها و بیان خاطرات خود گفته است آمریکا داعش را به وجود آورده و حامی و پشتیبان داعش از لحاظ سلاح هستند.

بت کلیا، در خصوص آتش زدن 80 نفر از مردم آمریکا در یک ساختمان اظهارداشت: آن ها خود را حامی حقوق بششر می دانند در حالی که سلاح و مهمات تروریست ها برای کشتن مردم مظلوم را فراهم کرده و در مقابل آتش زدن مردمی در یک ساختمان سکوت می کنند.

وی ادامه داد: ترامپ و اجداد ماقبل وی اولین بمب اتمی را در ژاپن منفجر کرده و میلیون ها نفر را به قتل رساندند و نظیر این موارد بارها از آمریکا دیده شده است که تمام این ها دلیل بر ناقض حقوق بشر بودن آنها می باشد.

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات اخیر سوریه گفت: بنده شاهد برانتخابات اخیر سوریه بودم و مشاهده کردم که جوانان و مردم با خون انگشتان خود بر زیر اسم بشار اسد مهر میزدند اگرآمریکابتوانداین مسائل را درک کند بببیند وبشنود و بیان کند مسایل بسیار دیگری نیز می تواند درک کرده و تصحیح کند.

بیشتر بخوانید..
مهلت ثبت‌نام نامزدهای هیات‌مدیره شرکت‌سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت تمدید شد

بت کلیا تاکید کرد: حنای آمریکا دیگر برای کسی رنگی ندارد و هیچ کس در هیچ نقطه جهان از سخنان و تهدیدات آن ها نمی هراسد و ترسی ندارد.

وی عنوان کرد: اکنون در 5+1 ایران عدد یک و تنها نمی باشد بلکه این آمریکا می باشد که یک بوده و تنهاست اکنون همه کشورها جهت همکاری و سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی و از آمریکا شیطان بزرگ دوری می کنند.

نماینده ادوار ششم، هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی، گفت: آمریکا و ترامپ باید بدانند ایران و مسئولان جواب آن ها و اربابشان بنیامین نتانیاهورا خواهد داد و در مقابل اظهارات و تهدیدات آنها ساکت نخواهد ماند .

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=269054

نوشته های مشابه

22فروردین
خداحافظی با مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد:

خداحافظی با مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو

22فروردین
مقاوم سازی ۵۰۰ واحد مسکن روستایی پلدشت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.