تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

سکوت در برابر فاجعه میانمار خیانت به اسلام است/ مسئولان قوی تر از همیشه اقدام به حمایت از مظلومان کنند

  • کد خبر : 267890
  • 15 شهریور 1396 - 14:23

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی سکوت کشور های اسلامی در مقابل فجایع میانمار را خیانت به دین مبین اسلام دانست .

هادی بهادری در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز سکوت ایران و دنیای مسلمان در برابر فجایع میانمار و کشته شدن مظلومانه آنان اظهار داشت : یکی از سیاست های راهبردی ایران دفاع از مظلومان در تمامی نقاط جهان است و سکوت در برابر این مظلومیت و ظلم در حق مسلمانان خیانت به دین مبین اسلام است.

وی افزود: متاسفانه امروز به دلیل سکوت مجامع  حقوق بشر و مسئولان کشورهای اسلامی در برابر این اقدام بودایی ها شاهد کشتار بی رحمانه هزار زن ،مردو کودک مسلمانان مظلوم در میانمار هستیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمامی مظلومان در تمام نقاط جهان که مورد تعرض و بی حرمتی دشمنان قرار می گیرند مورد حمایت های همه جانبه ایران هستند و حتی در صورت نیاز بنا بر حکم و دستور صریح قرآن کریم دست از کمک های دفاعی نیز نخواهیم کشید.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همصدایی و اتحاد تمامی  کشور های اسلامی نیازمند جدی مقابله با فاجعه میانمار می باشد  و در وهله اول مسئولین دیپلماسی و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران باید به صورت قوی وارد شود چرا که عمق فاجعه ملموس برای همگان است.

بهادری تاکید کرد: محکومیت نسل کشی در میانمار از تمام آزادیخواهان جهان و امت اسلامی می‌خواهد همگی باهم ندای مظلومیت مسلمانان میانمار را فریاد بزنند و نگذارند این وحشی‌گری‌ها و جنایت‌ها در پس سکوت خائنانه نهادهای بین‌المللی پنهان بماند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
احساس نیاز کارآفرین لازمه پیشرفت
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=267890

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.