تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱

مطالبات کشاورزان به وزارتخانه منعکس می شود

  • کد خبر : 267164
  • 01 شهریور 1396 - 14:26
مطالبات کشاورزان به وزارتخانه منعکس می شود

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات مردم پس از بررسی در اولین جلسه خدمت وزارت جهاد کشاورزی تقدیم خواهد شد

جهانبخش محبی نیا در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز با اشاره به اینکه آذربایجان غربی از مهم ترین قطب های کشاورزی کشور می باشد  گفت : وضعیت محصولات کشاورزی آذربایجان غربی تاسف بار بوده و دسترنج مردم در باغات کشاورزی نابود می شوند.

وی افزود: در اولین فرصت موارد را جمع آوری کرده و به وزارت جهاد کشاورزی تقدیم می کنیم تا در اسرع وقت تصمیمات لازم را در خصوص بهبود شرایط فروش و برداشت میوه جات اتخاذ می شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خسارت به فوش نرسیدن و از بین رفتن محصولات کشاورزی یک خسارت و بر آیند منفی برای کشت و رونق های آینده می باشد و هر چه سریع تر باید  تصمیم مناسب در این خصوص گرفته شود.

محبی نیا تاکید کرد: بهبود شرتیط حاضر نیازمند جلسات و نشست های قوی با مسئولین کشوری و استانی می باشد تا با انگیزه ای قوی همگی به کمک و یاری  کشاورزان شتابیده و آنان را از بحران به وجود امده بیرون کشیم چرا که سخت ترین حالت ممکن برای یک کشاورز از بین رفتن دسترنج یک ساله وی در مقابل چشمانش است.

وی گفت: به فروش نرسیدن میوه جات استانی، عدم وجود صادرات، واردات میوه های مدرن، رکود کارخانجات از جمله اهم مشکلات کشاورزان می باشد که در دست رسیدگی قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید..
بودجه مناسبی برای احیای دریاچه ارومیه پیش‌بینی شد
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=267164

ثبت دیدگاه