تاریخ : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰
4

دین برخی از اعضای شورای شهر به حضرت پور در انتخاب شهردار تأثیر نگذارد/ شهردار جدید شهرداری ارومیه را از بحران نجات دهد

  • کد خبر : 266738
  • 22 مرداد 1396 - 10:05
دین برخی از اعضای شورای شهر به حضرت پور در انتخاب شهردار تأثیر نگذارد/ شهردار جدید شهرداری ارومیه را از بحران نجات دهد

منتخب مردم شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در انتخاب شهردار از بین 23 نامزد به دنبال شخصی هستیم که بحران های حقوق پرداخت نشده کارکنان، پروژه های ناتمام، بدهی به پیمانکاران، کاهش درآمد و استخدام تحمیلی را حل کند.

مرتضی پیری در گفت و گو با اروم نیوز، درباره آخرین خبرها در خصوص انتخاب شهردار ارومیه گفت: 22 مرداد ماه با برگزاری جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر صلاحیت 23 نامزد کرسی شهرداری ارومیه بررسی می شود.

وی به معیارهای مورد بررسی به منظور انتخاب شهردار اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شهرداری ارومیه با بحران هایی از جمله حقوق و بیمه پرداخت نشده کارکنان شهرداری، پروژه های عمرانی ناتمام، بدهی به پیمانکاران، عدم مدیریت هزینه ها و کاهش درآمد شهرداری و استخدام تحمیلی نیروی انسانی و افزایش هزینه های اضافی برای شهرداری ارومیه مواجه است که شهردار جدید باید در پی حل آنها باشد.

پیری تصریح کرد: کسی که بتواند شهرداری و شهر را از این بحران نجات دهد و پروژه هایی که بصورت ناتمام مانده اند، به اتمام برساند، کاردان و کاربلد بوده و پاک دست باشد، گزینه مناسبی برای شهرداری ارومیه است.

وی افزود: شاید در خصوص برخی از اعضای شورای شهر ارومیه این موضوع صدق کند که شهردار، شورای شهر را انتخاب کرده است که این موضوع در دوره چهارم نیز نمود بیشتری داشت اما امیدوارم مدیون بودن برخی از اعضای شورای شهر به حضرتپور در پایمال کردن حقوق مردم و بیت المال تاثیر گذار نباشد.

منتخب مردم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به اینکه حضرت پور نیز یکی از نامزد های شهرداری ارومیه است تصریح کرد: بنا به دلایلی که خود نخواستم با حضرت پور در مورد شهرداری ارومیه دیدار نداشتم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266738

نوشته های مشابه

26فروردین
ثبت نام در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی آغاز شد
مدیرکل کانون پرورش فکری آذربایجان‌غربی:

ثبت نام در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی آغاز شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.