تاریخ : شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹
3

وزارت ورزش و جوانان رسیدگی به پرونده شجاعی و حاج صفی را در اولویت قراردهد

  • کد خبر : 266467
  • 16 مرداد 1396 - 11:42

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت : عمل اخیر دو بازیکن ایرانی به هیچ وقت قابل دفاع نبوده و وزارت ورزش و جوانان رسیدگی به پرونده شجاعی و حاج صفی را در اولویت کار خود قراردهد.

هادی بهادری در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز،  با انتقاد از حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی در دیدار مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس و محکوم کردن این اقدام  دو فوتبالیست ایرانی گفت : این حرکت  بسیار نادرست بوده چراکه می بایست حدود و خطوط قرمزی که سالیان سال در این باره وجود داشته رعایت می شد.

وی افزود: بودند ورزشکاران ما که صاحب موقعیت برای کسبمدال های جهانی بودند اما مقابل نماینده اشغالگر قدس به میدان نرفتند چون معتقد بودند هیچ مسابقه و رقابتی ارزش شکستن مواضع اصولی وانقلابی را ندارد .

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود : ایران رژیم اشغالگر قدس را که رژیمی غاصب و کودک کش است به رسمیت نمیشناسد و از آن به عنوان کشور و ملیت یاد نمیکند و هیچ گونه تبادلات سیاسی و اقتصادی با این رژیم انجام نمیدهد فلذا دو بازیکن ایرانی  نباید این قضیه سیاسی و اعتقادی را بر هم زده و از خطوط قرمز های نظام جمهوری اسلامی عبور کنند.

وی خاطر نشان کرد: اکنون بحث ارزش های نظام است و  نظام جهموری اسلامی ایستادگی در مقابل ظالمان و غاصبان و دفاع از مظلومان را جز رسالت های خود می داند .

بهادی تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس به طوری وحشیانه کودکان و مظلومان فلسطین را به خاک و خون می کشد و اینها بر خلاف اعتقادات ملی ما ایرانیان است، بنابراین هر گونه  عبور از این ارزش ها باید تاوان و مجازات های قانونی خود را به همراه داشته باشد .

بهادری تاکید کرد: دو بازیکن خاطی باید از ملت ایران عذر خواهی و طلب بخشش داشته باشند چراکه اعتقادات انقلابی ملت را خدشه دار کرده اند و وزارت ورزش و جوانان نیز می بایست رسیدگی به پرونده دو بازیکن را در اولویت کار خود قرار دهند.

بیشتر بخوانید..
غرس ۲۰ هزار اصله نهال در خوی

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266467

نوشته های مشابه

16اسفند
توزیع ۲۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین خانواده زندانیان در خوی
در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان انجام شد؛

توزیع ۲۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین خانواده زندانیان در خوی

16اسفند
۱۱۵ هزار خانوار آذربایجان‌غربی عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند
مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر آذربایجان غربی:

۱۱۵ هزار خانوار آذربایجان‌غربی عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

13اسفند
راه‌یابی کانون‌های مساجد خوی به مرحله نیمه نهایی طرح ایران قوی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.