تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

فراکسیون ورزش و جوانان خطوط قرمز ورزشکاران را مشخص کند

  • کد خبر : 266421
  • 14 مرداد 1396 - 14:00
فراکسیون ورزش و جوانان خطوط قرمز  ورزشکاران را مشخص کند

دبیر فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت :فراکسیون ورزش و جوانان باید در به جدیت تمام در این مسئله وارد شده خطوط قرمز ورزشکاران را مشخص و باید ها و نباید ها را متذکر شود

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: صهونیست ها با مسیحیانی که حضرت عیسی(ع) را می پرستند و اعتقاد دارند متفاوتند، حرکات انجام شده از سوی رژیم اشغالگر قدس شایسته نبوده و مخصوصا مسحیان و کلدانی ها اقدامات رژیم غاصب را محکوم می کنیم.

وی افزود: همان گونه که مسلمانان در آیین و واجبات خود سفر به حج را دارند، مسیحیان و کلدانی ها  زادگاه پیغمبر خود حضرت عیسی(ع) را مقدس شمرده و سفر کنندگان به این مکان را مقدوسی می نامند. اما کلینی ها از سفر به زادگاه حضرت عیسی خودداری می کنند چراکه قدم گذاشتن بر جای پای چکمه های خونین صهونیست ها برایمان عذاب آور است.

نماینده مسیحیان و آشوری و کلدانی در مجلس  تصریح کرد: مسیحیان و کلدانی ها سفر به زادگاه حضرت عیسی(ع) را سفر به سوی رژیم اشغالگر قدس و همراهی با اینان می پندارند و از انجام این کار حتی به قیمت زیارت نکردن این مکان مقدس دوری می کنند.

بت کلیا با تایید بیانیه وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان بیانیه ای در این خصوص صادر کرده که بسیار درست و بجا می باشد باید تمامی جوانب و دیدگاه ها در خصوص این اقدام بازیکنان ایرانی بررسی شده و بهترین درست ترین تصمیم ها اتخاذ گردیده و اصول و قوائد لازم وضع شود.

این نماینده مجلس، تاکید کرد: فراکسیون ورزش نیز باید در این موضوع وارد شده و قدمی محکم بردارد و خطوط قرمز ، باید ها و نباید ها را مشخص کرده و بازیکنان و ورزشکاران ایرانی را قبل از حضور در تیم های خارجی توجیه کرده و چارچوب ها ،اصول و انتظارات خود را به وضوح برای بازیکنان مطرح نماید و این اشتباه بزرگ فوتبالیست های ایرانی باید از سوی خودشان توجیه شود.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266421

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.