تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

وحدت سلاح برنده مسلمانان در برابر هجمه های دشمنان است/ تسلیحات نظامی جزو اموال شخصی و داخلی کشور

  • کد خبر : 266272
  • 11 مرداد 1396 - 9:22
وحدت سلاح برنده مسلمانان در برابر هجمه های دشمنان است/ تسلیحات نظامی جزو اموال شخصی و داخلی کشور

امام جمعه اهل سنت ارومیه از وحدت و تقویت پایه های اتحاد بین مسلمانان، به عنوان قویترین سلاح در برابر هجمه های دشمنان اسلام یاد برد.

ماموستا ملاعبدالقادر بیضاوی در گفتو با خبرنگار اروم نیوز گفت :آمریکا به تعهدات خویش در زمینه برجام پایند نبوده و تفکرات خبیثانه و پسدی در سر دارد  اما باید بداند ملت ایران  با اتحاد همبستگی بیش از پیش در مقابل تمام تحریم ها و هجمهه های آنان خواهد ایستاد

وی افزود: آمریکا ماهیت استکباری دارد و نه تنها در ایران، بلکه در همه جا می‌‌‌خواهد حرف خود را به کرسی بنشاند و قدرت خودش را برای همه ثابت کند، از این رو وقتی می‌بینند کسانی در مقابل خواسته های استکباریش مقاومت و مخالفت می‌‌کنند با طرح نقشه هایی در صدد نابودی آن ها بر می‌‌آید.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به نقض برجام، وظیفه کشورمان این است که شأن جمهوری اسلامی ایران را حفظ کنند، تصریح کرد: علاوه بر آن کشورمان باید تلاش کند که آمریکا را در انزوا قرار داده و بهترین و محکم ترین پاسخ ها را دهند

امام جمعه اهل سنت ارومیه اذعان داشت: در شرایط تحریم باید تا حد امکان به توان داخلی کشور تکیه کرده و استقلال خویش را حفظ کرد.

بیضاوی افزود: بی شک افرادی که تاکنون به غرب اعتماد داشتند و بد عهدی های غربی ها را باور نداشتند پس از برجام و تحریمهای جدیدو نابودی دستاوردهای هسته ای ایران در برابر دستاورد تقریبا هیچ به این باور رسیده اند که نمیتوان به آمریکا و متحدانش اعتماد کرد.

وی بازدید از مراکز دفاعی کشور را به معنای تسلیم در برابر دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچ گاه در برابر دشمنان تسلیم نشده و نخواهند شد و بهتر است دولت مردان ما نیز با اتکا بر قدرت ایمان و پیروی از راه شهدا و عنایت به بیانات گهربار مقام معظم رهبری اقدام کنند و تنها برای ایجاد رابطه با آمریکا همه دارایی های ملت را نابود نکنند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت : تسلیحات نظامی جزو امور شخصی و داخلی کشور ما محسوب می شود و ما چنین اجازه ای به دشمن نمیدهیم.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266272

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.