تاریخ : یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰

انتخاب شهردار ارومیه چند گزینه ای می شود/ تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند

  • کد خبر : 266205
  • 10 مرداد 1396 - 7:20
انتخاب شهردار ارومیه چند گزینه ای می شود/ تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: انتخابات شهردار ارومیه در دوره پنجم از حالت تک گزینه ای خارج و به حالت چند گزینه ای تبدریل شده که شهردار فعلی به عنوان یکی از گزینه ها وارد انتخابات می شود .

حسین پناهی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت : شهردار فعلی ارومیه تا تاریخ 11 شهریور شهردار قانونی هست و پس از آن باید به فکر معرفی شهردار جدید باشیم تا شهر با خلا مدیریتی مواجه نشود.

وی افزود: جلسات غیررسمی در خصووص بررسی گزینه های ثبت نامی در این دوره انتخابات از امروز آغاز می شوند تا بتوان در تاریخ مذکور شهردار باکفایت را در جلسه فرمانداری معرفی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه، در خصوص شرایط شهردار جدید خاطر نشان کرد: تمامی گزینه های ثبت نامی باید برنامه های خود در خصوص آینده شهر به شورای شهر تحویل دهند و کسی به عنوان شهردار جدید انتخاب خواهد شد که دارای بهترین و توانمند ترین برنامه، دارای ارتباط درون شهری مفید و اخلاق حسنه باشد.

وی در خصوص چگونگی برگزاری دوره پنجم انتخابات شهردار تصریح کرد: تفاوت دوره پنجم با دوره چهارم در چند گزینه ای بودن و خارج شدن از تک گزینه ای بودن است.

پناهی تصریح کرد: شهردار فعلی ارومیه نیز همچون دیگر گزینه ها وارد رقابت شده و باید برنامه های خود را ارائه دهد تا وضعیت وی همچون دیگر شرکت کنندگان بررسی شود.

وی  در خصوص تعداد نفرات شرکت کننده گفت: فعلا نمی توان در خصوص تعداد گزینه ها اظهار نظر کرد چراکه احتمال کاهش و افزایش نفرات وجود داشته و در معرفی و ثبت نام گزینه ها محدودیتی وجود ندارد چراکه تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
کشف شبکه قاچاق انواع سلاح و مهمات جنگی+عکس
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266205

نوشته های مشابه

14آذر
سازمان تعزیرات در ۳ بخش بر بازار نظارت ویژه دارد
14آذر
۱۳ روستای پلدشت در حال گازرسانی است
سرپرست فرمانداری پلدشت:

۱۳ روستای پلدشت در حال گازرسانی است

14آذر
ضرورت تسریع در عملیاتی شدن طرح های پژوهشی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.