تاریخ : سه شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۹
1

کاهش نفوذ ایران در منطقه مهم ترین رویکرد دشمن در کشور های اسلامی است

  • کد خبر : 266137
  • 08 مرداد 1396 - 7:26
کاهش نفوذ ایران در منطقه مهم ترین رویکرد دشمن در کشور های اسلامی است

امام جمعه ماکو گفت: تحولات اخیر منطقه و پیروزی جبهه مقاومت دشمنان را به خشم آورده و در تلاش هستد با ایجاد دوقطبی در جامعه اسلامی، نفوذ جمهوری اسلامی ایران در کشورهای منطقه را کاهش دهند.

حجت الاسلام و المسلمین ایوب رنجبری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت : همانگونه که رهبر معظم انقلاب در سخنان خویش بارها تاکید داشته اند دشمنان بد عهد بوده و به عهد های خویش عمل نخواهد کرد شاهد تحریم هایی جدید توسط مجلس سنا پس از انجام فعالیت های دیپلماسی مختلف هستیم.

وی افزود: با توجه به تحولات منطقه ،آزادسازی موصل و پیروزی های پی در پی حزب الله و گسترش نفوذ ایران در منطقه و تبدیل شدن به الگو برای جامعه آزادی خواه دشمن در تلاش جهت ایجاد دوقطبی ها در کشور است.

امام جمعه ماکو تصریح کرد: علاوه بر این دشمنان سعی در تضعیف مولفه های قدرتی کشور همچون سپاه داشته و تاکید بر پادگانی بودن این نیروی مقدس دارند.

وی همچنین با اشاره به دیدار فرماندهان ارشد سپاه با رئیس جمهور گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر اقتدار و ابهت نظام و جزو جدایی ناپذیر انقلاب و نظام ایران اسلامی است، اتحاد و همبستگی مسئولان نظام و توجه به استعدادهای داخلی سد محکمی در مقابل تفرقه افکنان و استکبار جهانی است.

رنجبری افزود: باور کردن استعداد های محلی در راستای اقتصاد مقاومتی ، یافتن و خنثی کردن فتنه های استکبارافزایش آگاهی سازی علیه آمریکا باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

امام جمعه ماکو با اشاره روح استکباری آمریکا گفت: روح آمریکا روح استکبار و خباثت است جمهور یا دمورات در مجلس ثنا تفاوتی از این نظر با یکدیگر ندارند آنها ادعای نظم نوین و مالکیت جهانی دارند.

بیشتر بخوانید..
۲۱۸ کانون فرهنگی، هنری مساجد در میاندوآب فعال است
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=266137

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.