تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
4

ضربه شست سپاه به تروریست ها و سردرگمی رسانه های ضد انقلاب

  • کد خبر : 265725
  • 31 تیر 1396 - 10:50
ضربه شست سپاه به تروریست ها و سردرگمی رسانه های ضد انقلاب

همزمان با اطلاعیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه پاسداران در خصوص درگیری و انهدام با یک تیم 8 نفره گروهک تروریستی در مناطق مرزی شمالغرب کشور رسانه های ضدانقلاب با سردرگمی در انتشار این خبر روبرو شدند.

به گزارش اروم نیوز، پاسداران انقلاب اسلامی در درگیری با یک تیم تروریستی علاوه بر انهدام کامل این تیم که به قصد اقدامات خرابکارانه وارد منطقه شده بودند، موفق به دستگیری یکی از اعضای این گروه تروریستی شده اند که متاسفانه در این میان یکی از پاسداران با هویت معلوم به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

رسانه های معاند در اولین گام با انعکاس گسترده اطلاعیه قرارگاه حمزه سیدالشهدا، مدعی شدند که هنوز هیچ گروهکی مسئولیت این درگیری را برعهده نگرفته است و با انتقاد از اطلاعیه به دلیل عدم انتشار محل درگیری در صدد تخطئه این واقعیت بر آمدند.

گام دوم این رسانه ها فرافکنی و برجسته سازی شهادت یکی از پاسداران انقلاب اسلامی را در دستور کار قرار دادند که برای اجرای این برنامه به انتشار  گسترده تصویر این شهید والامقام و ادعای شکست این عملیات سپاه به استناد شهادت یکی از مدافعان اسلام و انقلاب روی آوردند.

نکته حائز اهمیت در این تاکتیک شکست خورده و پیش پا افتاده رسانه های ضد انقلاب عدم اشاره به تلفات سنگین گروهک تروریستی پژاک و انهدام کامل این تیم تروریستی در عملیات اخیر سپاه بود که با تصور اینکه مردم بین ۸ کشته و زخمی تروریست ها و یک شهید سرافراز تفاوتی معکوس قائل خواهند شد در صدد تکمیل این بازی 2 سر باخت رسانه ای بر آمدند.

این اولین باری نیست که گروهک های تروریستی و رسانه های آنها در انتشار خبر شکست های سنگین شان از فرزندان رشید این مرز و بوم با سردرگمی و تعلل روبرو می شوند، علاوه بر اتفاق روز گذشته در تازه ترین مورد رسانه های جریان استکبار و مدافع تروریسم سازمان یافته جبهه غربی ـ عربی علیه ملت مسلمان ایران و علی الخصوص کردهای غیور در مناطق مرزی شمالغرب، پس از گذشت یک سال اخیرا با انتشار خبری در خصوص تلفات گروهک تروریستی دمکرات در در گیری سال گذشته این تروریستها در منطقه اشنویه از کشته شدن 8 نفر از مزدوران این حزب خبر دادند.

این در حالی است که قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه سال گذشته نیز علاوه بر انتشار اطلاعیه ای درباره انهدام یک تیم تروریستی حزب دمکرات در منطقه اشنویه نسبت به انتشار جنازه ها و تجهیزات و مدارک هویتی این تروریست ها اقدام کرده بود.

مردمان مرزدار و ولایتمدار شمالغرب کشور امروزه بیش از هر زمان دیگری بر هویت واقعی این گروهک های مزدور سرمست از دلارهای نفتی واقف هستند و یقینا این حربه های حقیرانه به هیچ عنوان خللی در اعتقاد راسخشان در دفاع از کیان ایران اسلامی از گزند دشمنان قسم خورده این ملت در بر نخواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=265725

نوشته های مشابه

20اردیبهشت
افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی
به مناسبت هفته هلال احمر انجام شد؛

افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی

20اردیبهشت
۵۹ هزار گروه جهادی در کشور برای دریافت مجوز ثبت‌نام کردند ‍

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.