تاریخ : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰

راهپیمایی روز قدس همبستگی مسلمانان را علیه رژیم صهیونیستی نشان می دهد/ ملت ایران منتظر سیلی محکم سپاه به گوش آمریکا، اسرائیل و دولت های دست نشانده آنها هستند/ دیپلماسی کشورمان در دفاع از مظلوم فعال شود

  • کد خبر : 264531
  • 02 تیر 1396 - 13:14
راهپیمایی روز قدس همبستگی مسلمانان را علیه رژیم صهیونیستی نشان می دهد/ ملت ایران منتظر سیلی محکم سپاه به گوش آمریکا، اسرائیل و دولت های دست نشانده آنها هستند/ دیپلماسی کشورمان در دفاع از مظلوم فعال شود

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: جایی که امت اسلامی تشخیص بدهد منتظر دستور فلان مقام نخواهد بود مثل سپاه که گوش به فرمان رهبر سیلی محکی به داعش زود؛ ملت ما منتظر است که سپاه پاسداران سیلی محکمی به گوش آمریکا، اسرائیل و دولت های دست نشانده آنها بزند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام دیرباز در مصلی امام خمینی (ره ) ارومیه در جمع راهپیمایان روز قدس و نماز گزاران گفت: آمریکا توسط رژیم جعلی اسرائیل در خاورمیانه و جهان اسلام اهدافی را تعقیب می کند که از راه های مختلف است و یکی از آن راه ها احداث شهرک های یهودی نشین است که در سال 1967 میلادی بعد از جنگ 66 روزه سازمان ملل وارد شد و مرزهایی را برای دولت جعلی اسرائیل معین کرد از جمله کرانه باختری رود اردن و نوار غزه را به عنوان سرزمینی که دولت فلسطین در آنجا تشکیل شود به رسمیت شناخت.

وی ادامه داد: تشبیهی که مقام معظم رهبری فرموده اند این است که دزد چاقو کش مسلحی وارد خانه شما شده و چند اتاق را اشغال کرده و خواهان گفتگو برای مدارا باشد، اصل مسئله از نظر امام و رهبری و ملت ایران این است که ” غاصب باید اول از خانه من بیرون رفته و در دادگاه رسمی محاکمه شود” علی رغم اینکه سازمان ملل مرزهایی را معین کرد، رژیم صهیونیستی به همان مرزها هم اکتفا نکرد و وارد بخش هایی شد که با تایید سازمان ملل در اختیار فلسطینی ها بود و اقدام به شهرک سازی کرد و در جاهایی احداث کرد که خانه های فلسطینی بود.

نمانیده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: آمریکا و اروپایی که نسبت به برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران سر و صدا کردند و در نهایت خواستند که برنامه های ایران را محدود کنند، سال ها پیش با دستان خودشان اسرائیل را با تسلیحات هسته ای تجهیز کردند.

بیشتر بخوانید..
کمبود نظارت‌ها منجر به کمبود مرغ در بازار ارومیه شد/ گرانی‌ها با جیب مردم همخوانی ندارد

وی با تاکید بر اینکه ایران کمک و حامی مظلوم هست، تصریح کرد: امام امت ما و ملت شریف ایران تشخیص دادند که مخالفت دشمنانمان با برنامه های هسته ای ایران ظاهر قضیه است و باطن قضیه با مخالفت با اسلام است.

حجت الاسلام دیرباز گفت: اگر مقام معظم رهبری فرمودند که مذاکره ما فقط حول مسئله هسته ای برای این بود که به جهانیان و برخی افراد ساده لوح کشور ما اثبات شود که دولت های ظلم مدار جهانی قابل اعتماد نیستند ای کاش افرادی که خودشان را در داخل کشور به خواب زده اند بیدار شوند و بفهمند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی به اهداف دیگر دشمنان اشاره کرد و گفت: امریکا توسط اسرائیل دولت های عربی را که به ظاهر ژست مخالف با رژیم صهیونیستی را گرفته بودند، القا می کند که کشور های عربی با رژیم صهیونسیتی دشمن نیستید و دشمن مشترکی به نام ایران داریم؛ دولت عربستان، مصر و … به ظاهر مسلمانند و می گویند با اسرائیل مخالفیم اما در خفا با اسرائیل طرح دوستی بر سر دارند.

نمانیده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما میخواهیم با راهپیمایی هایمان نشان دهیم که ما مسلمانان همبستگی داریم تا دولت های پوشالی مثل دولت عربستان از افکار عمومی ملت خود هراس داشته باشند و نتوانند هر غلطی که می خواهند انجام دهند، این کشور ها دست نشانده آمریکا هستند.

وی افزود: ما با دهان روزه که در راهپیمایی شرکت می کنیم کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم، ما وظایف دیگری نیز داریم ما باید به مسلح شدن مردم غزه کمک کنیم.

بیشتر بخوانید..
ایجاد ۱۳۰۰ فرصت شغلی در شهرک صنعتی میاندوآب/کمبود زمین از مشکلات شهرک صنعتی میاندوآب است

حجت الاسلام دیرباز خاطرنشان کرد: مدافعین حرم در این راستا تعریف می شوند ما وظیفه داریم از مظلوم کمک بکنیم و دیپلماسی کشور باید در این راستان فعال شود که متاسفانه در برخی جاها اینطور نیست.

نمانیده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: جایی که امت اسلامی تشخیص بدهد منتظر دستور فلان مقام نخواهد بود مثل سپاه که گوش به فرمان رهبر سیلی محکی به داعش زود؛ ملت ما منتظر است که سپاه پاسداران سیلی محکمی به گوش آمریکا، اسرائیل و دولت های دست نشانده آنها بزند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=264531

نوشته های مشابه

03آبان
برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی
مدیرکل راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.