تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

چه کسانی مسئول ورود خرماهای بیمار اسرائیلی به کشور هستند؟

  • کد خبر : 264112
  • 27 خرداد 1396 - 10:12
چه کسانی مسئول ورود خرماهای بیمار اسرائیلی به کشور هستند؟

قطعا پشت پرده های ورود خرماهای اسرائیلی بیمار به کشور بسیار مهم تر از آن چیزی است که توسط مسئولین گفته شده، این قسمت شامل افرادی می شود که مسئول و طرف قرارداد واردات خرماهای بیمار آن هم از نوع اسرائیلی به کشور هستند.

به گزارش اروم نیوز، طی هفته های گذشته اخباری در رسانه ها منتشر شد که حاکی از ورود خرماهای بیمار وارداتی از مرز بازرگان بود که از کشور اسرائیل آورده شده بودند و قرار بود در منطقه آزاد ماکو انبار شده و سپس به کشورهای دیگر صادر یا در داخل کشور مصرف شوند.

البته اینکه مرزهای کشورمان در سال های اخیر به محل واردات محصولات خارجی تبدیل شده، امری است که کسی نمی تواند آن را پنهان کند. اما مسئله مهم این است که چرا باید مرزهای کشور شاهد واردات محصولات رژیم جعلی اسرائیل باشند؟

بازهم امر مهم تری در این میان وجود دارد و آن هم اینکه چه فرد یا افرادی چنین جراتی داشته اند که خرمای اسرائیلی را از منطقه آزاد وارد کشور کنند؟ آیا همین افراد نمی توانستند خرماهای تولید داخل کشور را به دیگر ممالک صادر کنند؟ یا اینکه اهداف دیگری از این اقدام داشته اند؟!

اینکه مسئولین دستگاه قضایی نسبت به این امر حساسیت ویژه داشته اند و پس از ضبط کاروان واردکننده نسبت به امحای محصول اقدام کرده اند امری ستودنی و قابل ستایش است، اما آنچه باید روشنگری و اعلام شود این است که چه کسانی همکار داخل کشور این امر بوده اند و واردات این خرماهای بیمار از کشور جعلی اسرائیل برایشان منفعت داشته است؟

اصلا چرا باید محل ورود این محصولات منطقه آزاد ماکو و مرز بازرگان باشد؟ چرا در دیگر مرزهای کشور این اتفاق نیفتاده و مرز بازرگان به عنوان مبدا ورودی انتخاب شده است؟!

قطعا در پشت پرده این واردات غیرقانونی و غیرمجاز گفتنی های بسیاری وجود دارد که مردم در انتظار اعلام از سوی مسئولین قضایی و مرتبط با امر هستند.

بیشتر بخوانید..
اسکان اضطرای ۸۵ مسافر گرفتار کولاک در جاده‌های آذربایجان غربی

این امر از آن لحاظ مهم است که شبهات فراوانی در خصوص نحوه هماهنگی ها، افراد منتظر برای محموله در داخل کشور، محل نگهداری محصولات در داخل کشور و البته آینده ای که در انتظار این محصولات بوده وجود دارد.

شاید پای برخی افراد بزرگ هم در میان باشد.

افکار عمومی در انتظار فاش کردن پشت پرده ها هستند…

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=264112

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.