تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰

مقاومت و ایستادگی یا مذاکرات؟

  • کد خبر : 262958
  • 03 خرداد 1396 - 8:45
مقاومت و ایستادگی یا مذاکرات؟

مقاومت هایی که سبب فتح خونین شهرها شد و بی اثر بودن مذاکرات را نشان داد.

به گزارش اروم نیوز، جملات و عبارات تاریخی که یادآور عملیات بیت المقدس در سوم خرداد سال 61  و آزاد سازی خرمشهر است نشان از پیروزی رزمندگان ما در این عملیات با مقاومت و ایستادگی است نه مذاکره با رژیم بعثی.

اکنون بعد از گذشت 35 سال از فتح خرمشهر رهبری معظم در سخنرانی ها و بیانات اخیرشان از فتح خرمشهرهایی سخن می گویند که با مذاکرات آزاد نخواهند شد و نیازمند مقاومت و ایستادگی هر چه بیشتر است.

شهید چمران دانشجوی ممتازی که در آمریکا فارغ التحصیل می شود هنگامی که نیاز کشورش به حضور وی در عرصه رزم را مشاهده می کند، زندگی راحت در آمریکا را رها کرده و به ایران می آید تنها برای ادای تکلیف حفظ و دفاع از کیان این مرز و بوم و عاقبت در دهلاویه شهید و سردار دل ها می شود.

امروز محمدجواد ظریف که در هیچ یک از برهه های سرنوشت ساز در ایران نبوده و در به ثمر نشاندن برجام نقش موثری داشته و در نهایت برای توجیه برجام دست به دامان سخنانی می شود که سبب حاشیه دار بودنش در جامعه شده است. جالب اینجاست که وزیر خارجه کشورمان برای مبارزه با داعش برخلاف نظر رهبری قدم به میدان مذاکره گذاشت. حال آنکه این مذاکرات هم ثمری نداشته و حلب، موصل و حمص بالاخره تنها با مقاومت آزاد شد.

فتح خرمشهرها و حلب و حمص و دمشق سوریه نیازی به مذاکرات برجام و آمریکا ندارند چرا که با مقاومت و ایستادگی آزاد خواهند شد و به جهان استکبار ثابت خواهد شد که مذاکرات خسارت محض بوده و دروغی بیش نیست.

بیشتر بخوانید..
موردی از آنفولانزای پرندگان در میاندوآب مشاهده نشد

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=262958

نوشته های مشابه

27مهر
آغاز طرح آموزش شهروندی تفکیک پسماند از مبدا در مدارس ارومیه
رییس اداره تفکیک از مبدا پسماند ارومیه خبر داد:

آغاز طرح آموزش شهروندی تفکیک پسماند از مبدا در مدارس ارومیه

27مهر
موردی از آنفولانزای پرندگان در میاندوآب مشاهده نشد
27مهر
۲۶۵ تن مرغ روانه بازار آذربایجان‌غربی شد
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی:

۲۶۵ تن مرغ روانه بازار آذربایجان‌غربی شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.