تاریخ : چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰

مسئولین هیچ ابایی از تخصیص اعتبار در عرصه فرهنگ نداشته باشند

  • کد خبر : 261131
  • 20 فروردین 1396 - 14:24
مسئولین هیچ ابایی از تخصیص اعتبار در عرصه فرهنگ نداشته باشند

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری آذربایجان غربی گفت: مسئولان ومتولیان امور فرهنگی از تخصیص اعتبار در حوزه‌ی فرهنگی و هنری هیچ ابایی نداشته باشند.

مصطفی قلیزاده علیار در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به  عدم تخصیص اعتبار و بودجه دولتی اظهار داشت: اگر مسئولان و متولیان امور فرهنگی بودجه و اعتبارات مناسب و کافی را تخصیص دهند شاهد خلق آثار فاخر و تاثیر گذار در جامعه و دیگر عرصه ها خواهیم بود.

وی تصریح کرد: هنر انقلاب اسلامی نشات گرفته از اندیشه و حکمت ناب توحیدی بوده و منتقل دهنده این اندیشه‌های ناب به جامعه می باشد.

این فعال رسانه ای گفت: در واقع هنر انقلاب اسلامی گسترش دهنده اندیشه‌های امام راحل،دفاع مقدس و بیداری اسلامی در زمینه‌های فیلم ،شعر و ادبیات در جامعه می باشد از همین رو جایگاه هنر انقلاب اسلامی در نشر و ترویج آرمان‌های انقلاب و شهدا و بیداری اسلامی مهم است.

قلیزاده علیار با اشاره به تهاجم فرهنگی موجود در جامعه افزود:اگر متولیان و نهادهای متولی فرهنگ هوشیارانه و آگاهانه عمل کنند می توانیم با ظرفیت ها و پتانسیل‌های موجود در جامعه با هجمه‌ی فرهنگی که توسط جهان غرب در جامعه حاکم است مقابله کنیم.

وی ادامه داد: تهاجم فرهنگی سبب شکوفایی هنر انقلاب با تکیه برظرفیت‌های داخلی هنری در جامعه می شود چراکه تهاجم فرهنگی همانند تحریم‌ها عمل می کند وسعی در از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی ما دارد.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری آذربایجان غربی اذعان کرد: امروزه شبکه های مجازی و اجتماعی فرصتی را محیا کرده تا ما با استفاده صحیح از این ابزارها ظرفیت‌های فرهنگی را در این فضاها عرضه کنیم.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
معیشت مرزنشینان در گرو استفاده از کارت‌های پیله وری / سهمیه دلاری وارداتی آذربایجان‌غربی افزایش یابد
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=261131

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.