تاریخ : چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰

بازدید 7 هزار نفر از مردم آذربایجان غربی از مناطق عملیاتی جنوب کشور

  • کد خبر : 260631
  • 05 فروردین 1396 - 16:55
بازدید 7 هزار نفر از مردم آذربایجان غربی از مناطق عملیاتی جنوب کشور

مسئول کمیته اطلاع رسانی قرارگاه راهیان نور سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: از 14 اسفند ماه تاکنون یک هزار نفر در قالب کاروان های دانشجویی و 6 هزار نفر در قالب اردوهای راهیان نور خانوادگی از یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور بازدید کردند.

یوسف شاکر در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: اعزام کاروان های راهیان نور آذربایجان غربی به مناطق عملیاتی جنوب کشور همزمان با سراسر کشور در قالب 3 کاروان از 14 اسفند 95 آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به اعزام ها و ثبت نام های صورت گرفته تاکنون یک هزار نفر از دانشجویان دانشگاه های سراسری، آزاد و پیام نور آذربایجان غربی از یادمان های شهدای دفاع مقدس در خوزستان بازدید کردند.

شاکر تصریح کرد: از 28 اسفند ماه اعزام کاروان های راهیان نور خانوادگی شروع شده  که تاکنون 6 هزار نفر در قالب این کاروان ها از آذربایجان غربی اعزام شده و از مقبره دانیان نبی در شوش و یادمان های دفاع مقدس در اهواز بازدید می کنند.

مسئول کمیته اطلاع رسانی قرارگاه راهیان نور سپاه شهداء آذربایجان غربی به آمادگی اکیپ های پشتیبانی، اردوئی و پزشکی در مناطق راهیان نور خبر داد و گفت: جانشین فرمانده سپاه شهداء از شروع اعزام کاروان های راهیان نور خانوادگی در مناطق اعزامی راهیان نور حضور داشته و از روند خدمت رسانی سرکشی و نظارت داشتند.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور موجب زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه می‌شود، افزود: برگزاری این اردوها موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان جامعه می‌شود.

وی افزود: کاروان‌های اعزامی با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور از یادمان‌های مختلف شامل یادمان دهلاویه یادمان شلمچه… یادمان طلائیه یادمان هویزه یادمان فکه و علقمه فتح المبین… بازدید می‌کنند.

انتهای پیام/

 

بیشتر بخوانید..
طرح تفکیک از مبدا پسماند در میاندوآب اجرایی می‌شود
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=260631

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.