شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥
اخبار > پشت پرده جدید از انفجار در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات کردستان/ دلارهای نفتی ضدانقلاب کردی را به جان هم انداخت


      

پشت پرده جدید از انفجار در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات کردستان/ دلارهای نفتی ضدانقلاب کردی را به جان هم انداخت
 

با تحلیل و ارزیابی‌های صورت گرفته در این باره، این شائبه قوت می گیرد که این بمب‌گذاری‌ها یک تسویه حساب درون گروهی از سوی دسته نظامی کار خالد عزیزی بوده تا به این ترتیب، حزب دمکرات کردستان تحت رهبری خالد عزیزی که موافق تعدیل فعالیت‌های مسلحانه بود را به سمت و سوی فعالیت‌های نظامی و تروریستی سوق دهند.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز، نیمه شب (3شنبه 30 آذرماه1395) اردوگاه گروهک تروریستی موسوم به حزب دمکرات کردستان شاخه خالد عزیزی بمب گذاری شد که در جریان این بمب گذاری که به وسیله دو موتورسیکلت به وقوع پیوست، تعداد زیادی از فرماندهان و پیشمرگان حزب دمکرات کردستان کشته و زخمی شدند.

خبری که به سرعت در فضای مجازی و علی الخصوص در کانالها و گروههای تلگرامی این حزب منتشر شد.

بر اساس گزارشات رسیده این اولین باری نیست که سران حزب به منظور کسب منافع بیشتر دست به چنین تسویه حساب هایی می زنند. در گذشته نیز حزب دمکرات و کومله در دهه شصت همزمان با به خاک و خون کشیدن و چپاول مردم مظلوم مناطق کردنشین ایران در جریان جنگ قدرت بین نیروهای این دو گروه تروریستی، صدها تن از پیشمرگان همدیگر را با فجیع ترین شکل ممکن به هلاکت رساندند.

مدتهاست خبرهایی در خصوص کشمکش های فراوان میان سران این حزب که به دو گروه منشعب شده اند مخابره می شود. در آخرین تحولات همزمان با تطمیع و اجاره  مصطفی هجری از سوی آل سعود و آغاز برخی تحرکات مسلحانه در نوار مرزی شمالغرب کشور؛ عزیزی رهبر گروه رقیب به شدت این حرکات هجری را زیر سئوال برده و راسان مصطفی هجری را به بکشتن دادن پیشمرگان حزب تعبیر کرده است.

سر انجام این جنگ قدرت که دهها تن از پیشمرگان قدیمی حزب به آن اعتراف کرده بودند (اخیرا مصاحبه ای از علی مهر پرور یکی از پیشمرگان و عضو سابق کمیته رهبری حزب منتشر شدکه در آن رهبران فعلی تروریستهای دمکرات را دروغگو، ریاکار و تشنه قدرت معرفی کرده بود) خالد عزیزی مجبور به کناره گیری از مدیر کلی حدکا شد.

سرعت خاکسپاری کشته شدگان در این حادثه توجهات را به مشکوک بودن آن بیشتر جلب کرده و این شائبه را به وجود آورده که این بمب‌گذاری، اقدامی درون گروهی بوده و با هدف به انحراف کشاندن تحقیقات مراجع ذیربط، گروه، تنها ساعاتی پس از مرگ نیروهایش، آنها را دفن می کند!

با این تفاصیل همگی نشانه‌ها دلیل بر ساختگی بودن این بمب‌گذاری دارد. در خصوص این بمب‌گذاری شائبات قابل تاملی دیگری نیز وجود دارد، شائبه اول اینکه چگونه ممکن است با وجود تدابیر شدید امنیتی و بازرسی های بسیار شدیدی که در مقابل درب اصلی اردوگاه وجود دارد، دو موتورسیکلت بمب گذاری شده به راحتی بتوانند وارد محوطه اصلی مراسم این گروه شوند و در مقابل رهبران و فرماندهان حزب دمکرات، بمب ها یکی پس از دیگری منفجر شوند؟
 
نتیجه اینکه با تحلیل و ارزیابی‌های صورت گرفته در این باره، این شائبه قوت می گیرد که این بمب‌گذاری‌ها یک تسویه حساب درون گروهی از سوی دسته نظامی کار خالد عزیزی بوده تا به این ترتیب، حزب دمکرات کردستان تحت رهبری خالد عزیزی که موافق تعدیل فعالیت‌های مسلحانه بود را به سمت و سوی فعالیت‌های نظامی و تروریستی سوق دهند.

مساله قابل توجه دیگر در این قضیه سوء استفاده گسترده تبلیغاتی حزب از این حادثه برای شبکه سازی وسیع در فضای مجازی و انتشار سریع و گسترده این خبر از جریان رسانه ای عربی- صهیونیستی است.

علاوه بر العربیه وبی بی سی، تلویزن روداو اقلیم کُردستان که به الجزیره کُردی شهرت یافته طی روزهای گذشته به کرات با دعوت از سران این حزب  سعی در انتشار اتهامات واهی این تروریست ها در القای این دروغ بزرگ هستند که این حادثه توسط ایران رقم زده شده است.


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: شنبه ٤ دی ١٣٩٥  |  زمان: ١٤:٠٦  | شماره خبر: ٢٧٠٢٩١   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
برجام فقط گل و بلبل نبود/تمام افتخارمان از برجام دوباره آزمودن آزموده بود؟
19 ژانویه روز «آذری های مسلمان دنیا»
کاهش پنجاه درصدی عوارض دریافتی در گمرک پلدشت-نخجوان
فروش رنو فرانسه به لطف برجام رکورد زد