شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥
گزارش
یئرالما کبابی، برند غذایی اورمیه؛
چرا یئرالما کبابی را نمی‌توانیم همچون فلافل به سایر شهرها بفرستیم؟
اغذیه فروشی‌های "یئرآلما کبابی"، بعنوان مهمترین برند غذایی شهر ارومیه، بایستی بر این باور برسند که رقابت بسیار تنگاتنگ شده است و با رعایت عوامل دخیل در جذب مشتری به خواسته‌های آنها اهمیت لازم داده شود.
سلسله گزارش های اروم نیوز از زنان و مردان کارآفرین آذربایجان غربی/
غلبه بر بیکاری با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی
اروم نيوز در نظر دارد در دیدار با کارآفرینان استان آذربایجان غربی و تهيه سلسله گزارشهايي از توانمندي‌ها، كمبودها و عوامل موفقیت اين افراد شرح احوالي از نحوه فعالیت آنها را به قلم و تصوير بكشد.

بازدید دانشجویان دانشگاه ارومیه از مراکز بهزیستی+ تصاویر
دانشجویان دانشکده منابع طبیعی دانشگاه ارومیه تحت عنوان انجمن علمی آبخیزداری و بسیج دانشجویی این دانشکده طبق سنت حسنه ای به طور مرتب از مراکز بهزیستی شهرستان ارومیه بازدید و از افراد ساکن در آن مراکز عیادت و دلجویی می کنند.

مسئولانی که در کنار مردم نیستند/نمایندگان و فرمانداران غایب در مراسم "9 دی" را بشناسید
از تمامی نمایندگان و فرماندارانی که با دلایل شخصی و یا اداری مورد ادعا در مراسمات نهم دی شرکت نکردند از همین رسانه می خواهیم و مطالبه می کنیم که دلایل این رفتار خود را برای تنویر افکار عمومی شرح داده و اعلام کنند.

باش قلعه و مصائب بی پایانش/ آلودگی محیط زیست ارمغان تولیدکنندگان زغال به روش سنتی
یکی از مواردی که بارها به اروم‌نیوز اطلاع‌رسانی شده، تولید زغال با روش سنتی (این در حالیست که امروزه زغال به روش کاملا صنعتی تولید می‌شود) در محدوده پشت کوه باش قلعه(باش قالا) در جاده طلاتپه و بیش از یک سال است که بصورت شبانه (اکثراً) زغال تولید می‌کنند.
اختصاصی اروم‌نیوز؛
نگاهی متفاوت به یک قتل/ این‌بار تکنسین اورژانس می‌شویم!
شاید اطلاع‌رسانی سریع از دید برخی همکاران رسانه‌ای جای تقدیر داشته باشد اما شاید نگاهی متفاوت‌تر به مقوله قتل از دیدگاه یک تکنسین اورژانس زوایایی پنهان از این فاجعه اجتماعی را نمایان سازد که در نوع خود می‌تواند زمینه‌ساز توجه بیشتر رسانه‌ها به وضعیت روحی و روانی افراد جامعه در چنین مواقعی باشد.

حضور حماسی مردم آذربایجان غربی در گرامیداشت حماسه 9 دی
مردم بصیر، ولایتمدار و همیشه در صحنه آذربایجان غربی، بار دیگر با حضور در همایش بزرگ "بصیرت و میثاق امت با ولایت" سالروز حماسه تاریخی 9 دی را گرامی داشتند.

پشت پرده جدید از انفجار در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات کردستان/ دلارهای نفتی ضدانقلاب کردی را به جان هم انداخت
با تحلیل و ارزیابی‌های صورت گرفته در این باره، این شائبه قوت می گیرد که این بمب‌گذاری‌ها یک تسویه حساب درون گروهی از سوی دسته نظامی کار خالد عزیزی بوده تا به این ترتیب، حزب دمکرات کردستان تحت رهبری خالد عزیزی که موافق تعدیل فعالیت‌های مسلحانه بود را به سمت و سوی فعالیت‌های نظامی و تروریستی سوق دهند.

خطبه های نمازجمعه شهرستانهای آذربایجان غربی
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستانهای آذربایجان غربی برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
گزارش اختصاصی از فساد در تلگرام؛
تخریب قرآن در تلگرام زیر سایه سکوت مسئولین+تصاویر
جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد دینی که بدون هیچ محدودیت و فیلتری، به اعتقادات و مبانی دینی مسلمانان توهین می کنند، عده ای از مسئولین به بهانه جریان آزاد اطلاعاتی، محدود کردن این فضا را امری ناپسند می‌دانند!
گزارش اروم نیوز؛
اقتصاد مقاومتی راهکاری جدی برای شکست توطئه های دشمنان/ اشتغالزایی گسترده در آذربایجان غربی با طرح های اقتصاد مقاومتی
با توجه به ظرفیت عظیم و گسترده آذربایجان غربی در خصوص پیاده سازی و اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بسیار ضروری به نظر می رسد که افراد بیکار و جویای شغل حتی با هزینه های بسیار اندک اقدام به سرمایه گذاری در طرح های اقتصاد مقاومتی کنند.

اهالی این مناطق می خواهند نفس بکشند/ ضرورت مدیریت صحیح زباله های شهری از طرف شهرداری ارومیه
بوی بد و متعفن زباله های شهری انباشت شده در کوه الله اکبر و درست در چندصدمتری مناطق مسکونی شهری ارومیه به معضلی جدی برای اهالی محل تبدیل شده و آنها در این روزهای سرد و آلوده زمستان فقط یک خواسته دارند و آن هم اینکه "می خواهیم نفس بکشیم".

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

اخبار آذربایجان غربی
برجام فقط گل و بلبل نبود/تمام افتخارمان از برجام دوباره آزمودن آزموده بود؟
19 ژانویه روز «آذری های مسلمان دنیا»
کاهش پنجاه درصدی عوارض دریافتی در گمرک پلدشت-نخجوان
فروش رنو فرانسه به لطف برجام رکورد زد