يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
اخبار > 9 دی باعث کنار رفتن نقاب از چهره فتنه گران شد


      

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی:
9 دی باعث کنار رفتن نقاب از چهره فتنه گران شد
 

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی با بیان این که بصيرت، آگاهي، دشمن‌شناسي و ولایت مداری ملت ایران، حماسه عظیم نهم دی را خلق کرد، گفت: این حماسه عظیم و کاملاً مردمی برای همیشه در تاریخ جاودانه ماند و هیچ گاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.

 

  

 
 
 
   

حجت الاسلام والمسلمین صفدر محمدی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: نه دی به تعبیر مقام معظم رهبری روز بصیرت و میثاق با ولایت ملت ایران بود که در راستای فتنه 88 به صورت خودجوش از سوی مردم مسلمان ایران به وجود آمد.

وی افزود: فتنه 9 دی ادامه فتنه انگیزی استکبار جهانی بود که منجر به فتنه 18 تیر و بحث کوی دانشگاه شده بود و باعث شد تا دشمنان در عرض ده سال نقشه کشیدند و افرادی را در داخل و خارج کشور برای فتنه انگیزی پرورش دادند.

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی اظهار کرد: زمینه فتنه پس ازانتخابات 88  بخاطر غفلت، جاه طلبی و عدم بصیرت برخی افراد ناآگاه فراهم شد و هدف فتنه گران براندازی نظام جمهوری اسلام  ایران بود اما ملت ایران با بصیرتی که داشتند در روز نه دی حماسه آفریدند و نقشه ده ساله دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی با بیان اینکه نه دی بعنوان مظهر بصیرت مردم نسبت به انقلاب اسلامی عنوان می شود، تصریح کرد: نه دی بعنوان روز تجلی قدرت نظام جمهوری اسلامی در سطح جهان تبدیل شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با بیان اینکه نه دی باعث کنار رفتن نقاب از چهره فتنه گران شد،‌افزود: افرادی که در داخل کشور  آب به آسیباب دشمن می ریختند رسوا شدند.

وی خاطر نشان کرد: نه دی تبدیل به جریانی شد که از حالت تاریخی خارج و به جریان تبدیل شد که نشات گرفته از قیام عاشورای امام حسین (ع) بود و همانطور که عاشورای امام حسین ع را زنده نگه می داریم باید حماسه نه دی را نیز زنده و گرامی بداریم.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥  |  زمان: ٠٩:٥٣  | شماره خبر: ٢٧٠٦٥٠   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت