سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
اخبار > 9 دی تجلی بصیرت و اراده، درک و شعور سیاسی مردم بود/ برخی ها چشم دیدن دلبستگی های مردم را ندارند


      

عضو مجلس خبرگان رهبري؛
9 دی تجلی بصیرت و اراده، درک و شعور سیاسی مردم بود/ برخی ها چشم دیدن دلبستگی های مردم را ندارند
 

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم گرامیداشت حماسه نه دی گفت: 9 دی پیام روشنی برای دوستان انقلاب که پشتیبان این نظامند و پیامی برای دشمنان نظام مبنی بر اینکه تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت و رهبری هستیم داشت.

 

  

 
 
 
   

حجت الاسلام والمسلمین جواد مجتهد شبستری در گفت و گو با اروم نیوز اظهار کرد: نه دی و حضور پرشور مردم در این روز در سراسر کشور در حقیقت تجلی بصیرت و اراده مردم ، درک و شعور سیاسی آنان در تمامی صحنه های انقلاب است.

وی افزود: در هر موقعیتی که از شعور و شور و آگاهی فوق العاده مردم در تمام صحنه ها استفاده شده درنهایت پیروزی حاصل شده است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: بحمدالله مردم در نه دی نشان دادند که در یاری انقلاب و پشتیبانی از نظام و رهبر معظم انقلاب در تمام صحنه ها حاضرند و این حضور مردم تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد چرا که دشمن خواب های آشفته ای برای نظام و انقلاب ما دیده بود.

وی تصریح کرد: مردم وقتی دیدند انقلاب در خطر است و به امام حسین (ع)‌و رهبر انقلاب جسارت می شود با حضور آگاهانه و پرشور خودشان تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد و بار دیگر ثابت کردند که تا پای جان برای حمایت از نظام و رهبری آماده و ایستاده اند.

حجت الاسلام شبستری گفت: امیدواریم امسال نیز حماسه نه دی با شکوه هر چه تمام تر برگزار شود وبرای نسل جوان و نوجوان نقشه های دشمن بازخوانی شود تا با آگاهی در تمام صحنه های مختلف، پشتیبان نظام و رهبری باشند.

وی با بیان اینکه متأسفانه افرادی در داخل و خارج کشور چشم دیدن واقعیات انقلاب و دلبستگی هلای مردم را ندارند، افزود: نه دی پیام روشنی برای دوستان انقلاب که پشتیبان این نظامند و پیامی برای دشمنان نظام مبنی بر اینکه تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت و رهبری هستیم داشت.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: قطعا افراد معدود هستند که حاضر به دیدن و پذیرش واقعیات انقلاب و خواسته ای حقیقی مردم که در راهپیماییها و نه دی تجلی پیدا می کند نیستند که از خدا برای همه آنها هدایت و رشد وآگاهی طلب داریم.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥  |  زمان: ٠٧:٤٦  | شماره خبر: ٢٧٠٥٢٧   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
شاه رفت فرار شاه 26 دی
اوباما یک هفته مانده تا پایان دوران ریاست جمهوری فرمان وضعیت  اضطرار ملی ایران تمدید
اجرای طرح فرشتگان رحمت و کاروان سلامت در مناطق محروم آذربایجان غربی
کشف 90 هزار و 800 نخ سیگار قاچاق در پلدشت+ تصاویر
معاونین سیاسی استانداری ها رئیس ستاد تبلیغات  روحانی در سراسر کشور