شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥
اخبار > وحدت راهی به سوی پیشرفت و امنیت پایدار مردمی/ برنامه های هفته وحدت نشانگر اوج اتحاد در آذربایجان غربی است


      

یادداشت؛
وحدت راهی به سوی پیشرفت و امنیت پایدار مردمی/ برنامه های هفته وحدت نشانگر اوج اتحاد در آذربایجان غربی است
 

قطعاً اتحاد و وحدت موجود در کشور آنهم بدون هیچ چشمداشتی بی نظیر و بهترین راهکار برای تأمین امنیت پایدار مردمی است و از این جهت است که آن شهروند ایرانی کرد و اهل سنت اسلحه به دست می گیرد در مقابل اشرار و تروریست های اجیر شده استکبار و صهیونیسم بین الملل در مرزهای غربی کشور می ایستد.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی قدرتهای جهانی و حامیان منطقه ای اش وقتی دیدند نظامی در ایران تشکیل شده که استعداد و قابلیت جهانی شدن را دارد و در قلوب مردم مسلمان نفوذ کرده، سعی در تخریب وجهه آن گذاشتند.

این دولتها ابتدا تلاش کردند با جنگ راه پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را بگیرند اما نتوانستند پس به دنبال دسیسه های دیگری رفتند و اختلاف و تفرقه را در دستور کار خود قرار دادند.

ابتدا می خواستند تفرقه و نفاق در را در جهان اسلام در کشورهای منطقه نهادینه کنند گرچه در سالهای اخیر توانستند با مسلح کردن و تحریک برخی جریانات افراطی و سلفی آنها را به ریختن خون مسلمانان ترغیب کنند و اینچنین نیز کردند اما موفقیت های اخیر محور مقاومت در منطقه نشان داد که پیروزی و نصرت نهایی با کسانی است که در برابر مستکبران و زورگویان بین المللی ایستاده و اسلام واقعی را محافظت می کنند.

کشورهای دشمن با جمهوری اسلامی ایران از مدتها پیش به ظن خویش به این دریافته اند که ایران را می توان با تهاجم فرهنگی شکست داد و از این رو یکی از بندهای تهاجم فرهنگی در برنامه هایشان ایجاد نفاق و تفرقه در داخل کشور برای متوقف کردن دستاوردها و موفقیت های آن در عرصه های منطقه ای و بین المللی است.

تأکید مکرر بر حقوق اهل سنت در ایران نمونه ای بارز بر اختلاف افکنی مذهبی و تأکید مؤکد بر حقوق ترکها، کردها، بلوچ ها، عرب ها، ترکمن ها و ... نیز از جمله اختلاف افکنی های قومی است که در صورت موفقیت دسیسه ها نتیجه ای جزء عقب ماندگی برای کشور ندارد و اگر در این خصوص مسئله دو وجهی و قومی هم از لحاظ مذهبی و هم از لحاظ زبانی و نژادی مورد تحریک قرار گیرد ، آثار و پیامدهایش دوچندان می شود.

از این رو رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) چون مثل بسیاری مسائل دیگر دارای تدابیر و دوراندیشی مثال زدنی بودند در این مورد نیز هفته وحدت را پیشنهاد و نامگذاری کردند تا در این هفته بر وحدت آحاد جامعه اسلامی تأکید و نتایج آن در تمامی طول سال دیده شود و اهل تسنن و تشیع کشور با ارائه و برگزاری ویژه برنامه ها و شرکت در مراسمات یکدیگر اتحاد خود را به رخ دشمنان اسلام و تشنگان به خون مسلمانان نشان دهند که عذاب آورترین کابوس برای آنهاست.

امروزه شهروندان ایرانی اعم از سنی و شیعه و اعم از ترک، کرد، عرب و فارس و بلوچ و ترکمن و لر و ... همه به صورت ید واحده هستند و با چنگ زدن به ریسمان الهی و تحت هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب و مقام عظای ولایت با اتحادی مثال زدنی و دیده نشده در طول تاریخ در کنار یکدیگر، شانه به شانه و دست در دست هم تلاش می کنند تا پیشرفت و آبادانی کشور را رقم زنند و خودشان در مقابل هرگونه اخلال در این وضعیت می ایستند و خواهند ایستاد.

قطعاً اینگونه اتحاد و وحدت آنهم بدون هیچ چشمداشتی بی نظیر و بهترین راهکار برای تأمین امنیت پایدار مردمی است و از این جهت است که آن شهروند ایرانی کرد و اهل سنت اسلحه به دست می گیرد و به صورت داوطلبانه و در قالب بسیج و با عنوان پیشمرگه کرد مسلمان در مقابل اشرار و تروریست های اجیر شده استکبار و صهیونیسم بین الملل در مرزهای غربی کشور می ایستد تا ثابت کند آنهایی که قصد دارند به وسیله زر با زور در منطقه ناامنی ایجاد کنند و پشب نقاب کرد بودن و یا سنی بودن خود را مخفی کنند راهی از پیش نخواهند برد چون بصیرت مقوله ای است که در حقیقت در جامعه ایرانی تزریق و نهادینه شده و کشور را از گزند دسیسه های دشمنان واکسینه و بیمه کرده است.

اما در آذربایجان غربی و در طول یک هفته گذشته به عینه شاهد و نظاره گر وحدت و اتحاد بیش از پیش مردم اهل تسنن با برادران شیعه خود بودیم، شیعیان در مجالس اهل تسنن و مولودی خوانی آنها شرکت کردند و اهل تسنن نیز متعاقب آن در مجالس و جشن های میلاد پیامبر اکرم(ص) شیعیان شرکت کردند و بر وحدت و برادری خود و حفظ آن در طول تمامی ایام سال تأکید ویژه کردند.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: يکشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٥  |  زمان: ١١:١٤  | شماره خبر: ٢٦٩٩١٥   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
برجام فقط گل و بلبل نبود/تمام افتخارمان از برجام دوباره آزمودن آزموده بود؟
19 ژانویه روز «آذری های مسلمان دنیا»
کاهش پنجاه درصدی عوارض دریافتی در گمرک پلدشت-نخجوان
فروش رنو فرانسه به لطف برجام رکورد زد