سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > قطار به شرط انتخابات/ سرازیر شدن وعده های دولتی در سفرهای انتخاباتی مسئولان تدبیر و امید


      

قطار به شرط انتخابات/ سرازیر شدن وعده های دولتی در سفرهای انتخاباتی مسئولان تدبیر و امید
 

رییس سازمان برنامه و بودجه در حالی وارد ارومیه شد که مسئولان کشوری و استانی حاضر قول اتمام پروژه راه آهن مراغه به ارومیه را داده و اردیبهشت ماه را ایستگاه پایانی انتظارات چندین ساله مردم آذربایجان غربی اعلام کردند اما چرا اردیبهشت؟

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نيوز، در ادامه سلسله دوره همي هاي تبليغات انتخاباتي دولت يازدهم در استان ها، اين بار استان آذربايجان غربي ميزبان محمد باقر نوبخت معاون ریيس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه بود كه ظهر دیروز وارد شهر اروميه شد.

مسئله ای که از همان لحظه ورود به چشم خورد سرعت غیرمجاز اکیپ همراه نوبخت بود که خبرنگاران را جا گذاشت تا صدای اعتراض آنها را در پی داشته باشد، گرچه مدیر روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه بسیار پیگیر حل این مشکل با اخذ خودروهای به روز و جدیدتر از استانداری و سایر نهادها و ادارات بوداما  به نتیجه ای نرسید و آنها خودرو در اختیار اصحاب رسانه قرار ندادند و یا در حالت خوشبینانه نداشتند که بدهند.

نوبخت طي بازديدي كه از پروه راه آهن اروميه داشت بر افتتاح و بهره برداري آن تا پايان عمر دولت يازدهم تاكيد كرد.

وي در اين سفر كه بي پيوند با موضوع انتخابات پيش روي رياست جمهوري نبود سعي كرد اين بار نيز با اظهارات خود ابهامت و سوالات به وجود آمده حول دولت تدبير اميد را برطرف كند و با همان لحن بيان شمرده اش بخواهد رضايت مردم را نسبت به دولت فعلي كسب کند.

اما غافل از اينكه اين گونه سفر ها در ايام چندين ماه مانده به انتخابات نه تنها تاثيري بر افكار عمومي نداشته بلكه شايد اثر عكس نيز داشته باشد چراكه مردم بصیرتر از گذشته هستند و مي دانند اينگونه سفرها صرفا تبلیغات انتخاباتی بوده كه با پول بیت المال و استفاده از جایگاه سیاسی هیئت دولت در حال اجراست.

بنابراین لازم به ذكر است كه جاي تعجب نباشد براي مخاطبان و مردم كشورمان كه از اين پس شاهد هجوم خبرها و وعده هايي از سوي دولت تدبير و اميد باشند كه نمونه هاي آن را در اين مدت عمر دولت فعلي نديده و نشنيده اند  و ضروری است که اين رفت و آمد هاي بظاهر پيگيرانه مطالبات مردم را بگذارند به حساب تلاش دولتي ها براي بقا در دور بعدي انتخابات.

البته گفتني است كه اين موضوع شايد تا حدودي عادي باشد كه هر دولتي بخواهد در مدت باقي مانده عمر خود عملكردهاي تبليغاتي داشته باشد اما در اين ميان اعتماد زايي بين مردم و خدمت رساني صادقانه از مهمترين اصولي هستند كه دولت ها بايستي از بدو پاي كار آمدن خود نسبت به آن پايبندي مي كردند تا امروز و در ماهاي پاياني شاهد نتايج مثبت عملكردهاي خود مي بودند.

در جریان این سفر بسیار تأکید شد که راه آهن نقده به ارومیه تا اردیبهشت ماه افتتاح خواهد شد و البته جای بسیار مسرت و خوشبختی است که سخنان مسئولان کشوری و استانی حاضر در بازدید اخیر به حقیقت بپیوندند اما بی صبرانه منتظر رسیدن اردیبشهت و قبل از انتخابات خواهیم بود تا صداقت در گفتار و عمل در رفتار تدبیر و امید را شاهد باشیم و اگرچه جنبه های تبلیغاتی برای انتخابات نیز داشته باشد اما آن را نیز قبول می داریم اگر سر قول خود بایستند.

انتهاي پيام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: يکشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥  |  زمان: ١١:٤٦  | شماره خبر: ٢٦٩٤٩٤   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت