يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
اخبار > ورود زودهنگام دولت به انتخابات


      

ورود زودهنگام دولت به انتخابات
 

اخیرا گردهمایی حزب اعتدال و توسعه آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شده تا ورود زودهنگام و عریان دولت به انتخابات به طور رسمی کلید بخورد.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز، باز هم با نزدیک تر شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری سال 96، احزاب مختلف در کشور به تکاپو افتاده و فعالیت خود را آغاز کرده اند.

اما آنگونه که از شواهد پیداست، ظاهرا دولت در این زمینه پیشگام بوده و آشکارا تحرکات انتخاباتی خود را آغاز کرده است.

اخیرا گردهمایی حزب اعتدال و توسعه در آذربایجان غربی با حضور روسا، اعضای شورا و دبیران شهرستانی آنبرگزار شده تا ورود زود هنگام دولت به بحث انتخابات در استان رسما کلید بخورد.

نیم نگاهی به سخنرانی ها و مواضع روحانی در سه سال و نیم گذشته نشان می دهد وی بیش از این که به عنوان رئیس جمهور دولت یازدهم در فضای سیاسی کشور ظاهر شود، همواره به عنوان نامزد انتخابات سال 96 ایفای نقش کرده است.

ویژگی بارز و برجسته در سخنرانی های وی، پاسخ جویی به جای پاسخ گویی بوده است. بدین معنا که هر بار فشار افکار عمومی و منتقدین حول عملکرد دولت بالا گرفته، روحانی با فرار رو به جلو سعی کرده توپ را به زمین منتقدین انداخته و به جای رفتاری که معطوف به نتیجه و رفع مشکل باشد همچون کاندیدای انتخابات به استدلال ها و راهکارهای رای آور متوسل شده است.

رسانه های حامی دولت نیز در طول این سال ها برای ساخت اولویت های کاذب و انحراف افکار عمومی از دغدغه های اصلی نظیر بیکاری و رکود و مشکلات معیشتی به کنسرت و وعده رفع تحریم و لغو سخنرانی و... دریغ نکرده اند.

اکنون اما خیز روحانی برای سال 96 با عبور از مرحله سخنرانی و سفر استانی وارد فاز جدیدی شده و با به خط شدن حزب اعتدال و توسعه در استان ها و شهرهای مختلف کشور ورود زود هنگام و عریان دولت به بحث انتخابات رسما آغاز شده است.

در این میان، منتقدین باید در ماه های باقی مانده تا پایان دولت هوشیار باشند و به جای ورود به زمین بازی دولتی ها، آنان را در جایگاه پاسخ‌گویی قرار داده و بخواهند که درباره‌ی کارنامه‌ی اقتصادی و مدیریتی خود به مردم توضیح دهد.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٥  |  زمان: ١٩:١٨  | شماره خبر: ٢٦٩٤٣٩   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت