يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
اخبار > تیم سردار برای موفقیت نیاز به همدلی مسئولان و تزریق منابع مالی دارد


      

در گفتگوی کانی پرس با مدیرعامل سردار بوکان:
تیم سردار برای موفقیت نیاز به همدلی مسئولان و تزریق منابع مالی دارد
 

مدیر عامل سردار بوکان عنوان کرد: تیم سردار بوکان برای موفقیت در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیاز به اتحاد و همدلی میان مسئولان و همچنین تزریق منابع مالی دارد.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ نتایج خوب و قابل قبول سردار بوکان طی دوران مدیریت جدید این باشگاه سبب شد تا  خبرنگار ورزشی کانی پرس جهت تشریح آخرین وضعیت این تیم در لیگ دسته دوم کشوری گفتگوی با مدیر عامل سردار " آزاد آفریدون" ترتیب دهد که متن کامل این گفتگو در زیر می آید.

 
مدیر عامل جوان سردار در ابتدای سخنان خود با تشریح وضعیت کنونی سردار عنوان کرد:  با عنایت همه ی مسئولین امر اعم از شورای  شهر،شهردار و هیات فوتبال بوکان و اداره ی ورزش و جوانان و فرمانداری محترم و  هیات مدیره ی جدید و سپردن مسئولیت تیم در برهه ی زمانی بحرانی به بنده و اعتماد دوستان به اینجانب، در تیم سردار شاهد روند رو به رشدی در محبوب ترین تیم لیگ دسته دوم بودیم.
 
آزاد آفریدون ادامه داد: نتایج کسب شده توسط سردار طی دو ماه گذشته نشان دهنده روند رو به رشد این تیم بوده است که در این روند همه ی عوامل از کادر فنی و بازیکن و هوادار و مسئول دخیل بوده اند.
 
وی تصریح کرد: هر چند هنوز یکی از مهم ترین مشکلات سردار به جای خود باقی است. زمانی که تیم به بنده رسید تنها 4 درصد قراردادها پرداخت شده بود و در بازده ی زمانی 40 روزه، اکنون بازیکنان تیم سردار به طور میانگین تنها 21 درصد از مبلغ قرار داد های خود را دریافت کرده اند.
 
مدیر عامل سردار عنوان کرد: در این 40 روز، سرپرست جدید شهرداری بوکان به عنوان اسپانسر اصلی باشگاه 80 میلیون به تیم تزریق کرده است که این منابع مالی محدود نمیتواند مشکلات سردار را حل کند.
 
آفریدون خاطر نشان کرد: سعی کردیم برخلاف گذشته که مبالغ دریافتی صرف دیگر مسائل جانبی تیم می شد، امروز علاوه بر کاهش هزینه ها، وجوه دریافتی را با برنامه ی مدون، مستقیما به بازیکنان سردار تزریق کنیم.
 
وی همچنین در مورد حضور نیافتن بازیکنان سر تمرین بعد از اتمام تعطیلات نیم فصل به خاطر مسائل مالی نیز عنوان کرد: این مهم تنها در سردار اتفاق نیفتاده بلکه 90 درصد باشگاه های فوتبال کشور با آن دست به گریبانند.
 
آزاد آفریدون ادامه داد: هم اکنون بسیاری از تیم های کشور در لیگ برتر، یک و دو کشور با مشکل کمبود منابع مالی رو به رو هستند و همین موضع باعث ناراحتی و نگرانی و نارضایتی بازیکنان و مربیان شده است که سردار نیز جزء یکی از این ده ها تیم است.
 
وی همچنین عنوان کرد: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده تمرینات سردار تنها با 3 روز تاخیر از سر گرفته شد در حالی که امروز شاهد هستیم اغلب تیم های لیگ دوم هنوز تمرینات خود را شروع نکرده اند.
 
آفریدون عنوان کرد: همه بر این مهم تاکید داریم که سردار از نظر مالی با کمبود های جدی مواجه است که امید است با رایزنی های انجام شده این مهم به حداقل برسد.
 
مدیر عامل سردار بوکان در ادامه سخنان خود عنوان کرد: طی مدت حضور مدیریت جدید سعی شده با تمام توان حاشیه ها را از تیم دور کنیم.
 
وی تصریح کرد: خوشبختانه نتایج چند هفته گذشته نشان می دهد حاشیه ها در تیم سردار رنگ باخته و به عینا اگر گفته میشد که  دست های پشت پرده احتمالی  در جریان باشند این مسله امروز عملا دیده نمیشود و خوشبختانه  امروز حاشیه ها جای خود را به حس همکاری برای موفقیت تیم محبوب شهرستان داده اند.
 
آفریدون عنوان کرد: تیم سردار اکنون یکی از پرهوادار ترین تیم های شمال غرب کشور است و این مهم نیز بی گمان باعث به وجود آمدن حاشیه های زیادی در اطراف تیم می شود که هیئت مدیره سردار در این مدت با تمام وجود سعی بر دور کردن حاشیه ها کرده و خوشبختانه در این مسئله نیز موفق بوده اند. 
 
مدیر عامل سردار بوکان همچنین با تشریح اخرین وضعیت ورودی ها و خروجی های سردار در تعطیلات نیم فصل خاطر نشان کرد: رایزنی های جدی با 3 بازیکن صاحب نام  در لیگ دو جهت تقویت سردار در خطوط مختلف صورت گرفته که تا چند روز دیگر با عقد قرار داد این بازیکنان رسما به سردار ملحق خواهند شد.
 
وی افزود: این خریدها بنا بر نظر سرمربی تیم بوده تا سردار در نیم فصل دوم بتواند با رفع نقطه ضعف های خود تیمی قدرتمند را روانه بازی ها کند.
 
افریدون همچنین از خروج سه بازیکن تیم سردار نیز در تعطیلات نیم فصل خبر داد و تصریح کرد: بر اساس نظر سرمربی تیم سه بازیکن از تیم جدا خواهند شد.
 
مدیر عامل سردار بوکان در ادامه گفتگوی خود به مسئله اسپانسر اشاره کرد و گفت: هم اکنون تنها اسپانسر رسمی تیم سردار شهرداری بوکان است هرچند در این مدت فروشگاه های مختلف نیز کمک های به تیم انجام داده اند که با توجه به اینکه این مساله در گذشته اتفاق نیفتاده بود ان را به فال نیک گرفته و امیدوار به تداوم ان هستیم.
 
وی افزود: با رایزنی سرمربی تیم آقای پیروز قربانی  و همچنین مدیریت سردار بحث های مهمی با سامانه 3090 جهت همکاری با سردار انجام شده هرچند ثبت قرارداد با این سامانه هواداری نیاز به پخش مستقیم بازی ها از تلویزیون است.
 
افریدون ادامه داد: بر همین اساس رایزنی های جدی نیز با شبکه مهاباد جهت پخش مستقیم بازی های سردار انجام شده که امید است بعد از توافق با صدا و سیمای مرکز مهاباد قرار داد رسمی با سامانه 3090 به ثبت برسد.
 
وی همچنین خاطر نشان کرد: برای کمک به سردار در سامانه 3090 نیاز است این تیم به یک برند در شهرهای منطقه همچون سنندج، سقز، مهاباد و دیگر شهرهای منطقه تبدیل شود تا با جذب هوادار بیشتر در این سامانه جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کنیم.
 
این مدیر جوان بوکانی همچنین به وضعیت هواداران در تیم سردار اشاره کرد و گفت: هواداران مایه ی مباهات شهر بوکان هستند ولی باید صبور و همراه تیم و برای تیم باشند تا دیگر  شاهد جریمه های سنگین کمیته انضباطی نباشیم.
 
آزاد آفریدون ضمن اشاره به این موضوع که تیم سردار عملا باشگاه نبوده و دارای ساز و کار و ساختار باشگاهی نیست،و این مساله باید در دستور کار مسئولین قرار گرفته تا در سالهای اتی تیم سردار با هدف و با برنامه ی مدونی در مسابقات حضور یابد تا مشکلات امسال مجدد تکرار نشود.
 
وی در پایان ضمن اشاره به پیشنهادات احتمالی به کادر فنی سردار گفت: در همه جای دنیا مربی و بازیکن پیشنهاد برای همکاری را دریافت میکنند ولی این مساله در تیم سردار تا به امروز باعث جدایی یا رفتن مربی یا بازیکنان نشده است.
 
افریدون در پایان سخنان خود گفت: پازل موفقیت در سردار را امروز هوادار، شورای شهر، شهردار، فرماندار، نماینده ی مجلس، هیات مدیره مدیریت، سرپرست، سرمربی و کادر فنی و بازیکن تشکیل میدهند و همه برای موفقیت با تعامل در تلاش خواهیم بود.
 
گفتگو/ فرهاد حسین زاده
 
انتهای پیام/

تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٥  |  زمان: ١١:٢٥  | شماره خبر: ٢٦٩٨٦٢   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت