سه شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٥
اخبار > نمایان شدن دم خروس از زیر آستین تدبیر و امید


      

با شکایت فرمانداری تکاب از یک رسانه منتقد عنوان شد؛
نمایان شدن دم خروس از زیر آستین تدبیر و امید
 

ادعای پوچ و واهی آزادی اندیشه و حمایت از رسانه ها در جریان تدبیر و امید با شکایت فرمانداری تکاب از یک رسانه محلی نقش بر آب شد.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز، فرماندار تکاب به جای پاسخگویی در برابر این سوال که چرا در مراسمی مردمی که هر سال بمناسبت "محکومیت فتنه ۸۸" برگزار می شود شرکت نکرده، سراسیمه به فکر شکایت افتاده تا تدابیر استاندار و معاونان استاندار آذربایجان غربی مبنی بر ضرورت تعامل با رسانه ها و پاسخ به مطالبه گری آنها و عدم شکایت در خصوص انتقادات را به باد دهد و در این بین حتی به روسای خود نیز توجهی نکند.

فرمانداری تکاب در حالی از "شیز" شکایت می کند که رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که نسبت به مسئله فتنه حساسند و حتی رییس جمهور نیز در آستانه 9 دی هرگونه فتنه و فتنه گری را محکوم کرده بود.

رفتار خارج از عرف فرمانداری تکاب شاید برنامه ای از پیش طراحی شده برای به سکوت کشاندن رسانه های منتقد و دلسوز نظام باشد و شیز قرعه اول تدبیر جدید تدبیر و امید در استان می تواند باشد.

باید سایر رسانه ها با هوشیاری هرچه تمامتر، اجازه هرگونه بهانه جویی را از تدبیر و امیدی های آذربایجان غربی بگیرند چرا که آنها در فکر "تحدید" رسانه ها و در نهایت تعطیلی آنها هستند تا جلوی چرخش آزاد اطلاعات و بیان حقایق را بگیرند و با خیال آسوده برای انتخابات سال آینده برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: دوشنبه ١٣ دی ١٣٩٥  |  زمان: ١٠:٤١  | شماره خبر: ٢٧٠٩٠٤   
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت