يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
سیاسی
قاضی پور در موافقت با طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی:
افراد درجه یک وابسته به شما در وزارتخانه همگی چندین شرکت دارند/شرکت های زیادی از سوی فرزند شما اداره می شود
نماینده مردم ارومیه در مجلس در موافقت با طرح استیضاح وزیر راه از آخوندی این سوال را مطرح کرد که آیا لیست اموالتان را به قوه قضائیه داده اید؟
علیرضا قزوه:
مطالبات رهبری در قالب هنر عرضه شود/ رشادت مدافعان حرم موجب امنیت است نه دوستی با آمریکا!
مدیر مرکز آفرینشهای ادبی حوزه هنری کشور با تاکید بر اینکه باید مطالبات رهبری در قالب هنر عرضه شود، گفت: رشادت ها و از خود گذشتگیهای مدافعان حرم موجب امنیت پایدار در جامعه است نه دوستی با آمریکا و برجام و دیگر موارد مشابه آن!

اختلاف‌سلیقه از اتحاد و انسجام میان مسئولین نکاهد
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: اختلاف‌سلیقه‌ها نباید مانع اتحاد و انسجام در بین مسئولان باشد چراکه پیشرفت و توسعه کشور مستلزم اتحاد و همدلی است.

ملت ایران با دشمنان و آن هایی که با دین زاویه دارند آشتی نمی کنند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آشتی با افرادی که دارای زاویه با دین باشند معنایی ندارد و ملت ایران اسلامی هرگز این کار را نمی کنند.

برخی در حمایت از آشوب‌گران موضوع آشتی ملی را مطرح می‌کنند/ نظام در فتنه 88 متحمل خسارت‌های بسیاری شد
یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: فتنه 88 خسارت‌های بسیاری را متحمل نظام کرد و امروز یک عده در حمایت از آشوب‌گران مسائلی مانند آشتی ملی را مطرح می‌کنند.

نتیجه 3 سال تدبیر و امید دولت اعتدال در آذربایجان‌غربی
نگاهی اجمالی بر نتیجه 3 سال تدبیر و امید دولت اعتدال در آذربایجان‌غربی از زبان نماینده عضو فراکسیون امید در روزهایی که زمان زیادی تا پایان عمر دولت یازدهم باقی نمانده است!

اصل نبوت؛ تنها راه تقویت وحدت در جوامع‌اسلامی
امام‌جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: برگشت‌پذیری به اصل نبوت تنها راه تقویت وحدت در جوامع‌اسلامی است.

مردم آذربایجان‌غربی مجوز نفوذ دشمن به مباحث قومیتی را نمی‌دهند
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان‌‌رهبری گفت: مردم آذربایجان‌غربی با بصیرت و آگاهی از مسئله اتحاد و وحدت در میان مذاهب‌اسلامی اجازه ورود دشمن به مباحث قومیتی و مذاهب‌اسلامی را نخواهند داد.

مسئولان تحقق منویات رهبر انقلاب را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند
نماينده مردم آذربايجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولانی كه مدعی تبعیت از منويات‌مقام معظم‌رهبری ‌هستند، باید در عمل به فرمايش ايشان در تحقق اقتصاد مقاومتی آن را به اثبات برسانند.
بهادری در نطق میان دستور:
آذربایجان‌غربی جزو استان‌های بسیار عقب‌مانده است/ خبرنگاران امنیت شغلی ندارند
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه خبرنگاران ما امنیت شغلی ندارند، از رشد نیافتن عقب‌مانده بودن آذربایجان‌غربی در شاخص‌های توسعه انتقاد کرد.

مردم بصیر آذربایجان‌غربی به هیچ‌وجه اجازه تفرقه‌افکنی به دشمنان نخواهند داد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات‌اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دشمنان سعی دارند از تعدد فرق و مذاهب آذربایجان‌غربی برای ایجاد تفرقه استفاده کنند اما لازم است تا همگان بدانند مردم بصیر و هوشیار این استان به هیچ‌وجه به بدخواهان و دشمنان اجازه تفرقه‌افکنی نخواهند داد.
نماینده فراکسیون امید در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان مطرح کرد؛
فراکسیون امید در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری حضور فعال دارد/ستاد انتخاباتی تشکیل نمی دهیم/ نجفی و شریعتمداری برای انتخابات دست‌ به کار شده اند
عبدالکریم حسین‌زاده در خصوص سازوکار انتخاباتی فراکسیون امید گفت: به دنبال طراحی سازوکار خوبی در فراکسیون هستیم ولی قطعا ستاد انتخاباتی تشکیل نمی‌دهیم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت