يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
اخبار > آیت الله هاشمی در مسیر دفاع از امام خمینی(ره) از هیچ کوششی دریغ نکرد


      

استاندار آذربایجان غربی؛
آیت الله هاشمی در مسیر دفاع از امام خمینی(ره) از هیچ کوششی دریغ نکرد
 

استاندار آذربایجان غربی گفت: خیلی ها تلاش کردند تا آیت الله هاشمی را از مقام معظم رهبری جدا کنند اما مشی ایشان این بود که هیچگاه از دیدگاه های مقام معظم رهبری دور نشد.

 

  

 
 
 
   

به گزارش اروم نیوز، استاندار آذربایجان غربی در آیین بزرگداشت سومین روز ارتحال آیت الله هاشمی اظهار کرد: آیت الله هاشمی فرازی از زندگی خویش را پیش از انقلاب طی کرد، در جوار امام (ره) برای پیروزی انقلاب سالیان سال زحمت کشید و برای تحقق رهبری امام خمینی(ره) و مرجعیت آن بزرگوار سالیان طولانی جهاد کرد.

وی تصریح کرد: خط روحانیت پیش از انقلاب مورد خصم آمریکای جهانخوار و رژیم منحوس صهیونیستی بود و از آن جایی که امام (ره) رهبری این مبارزه را بر عهد داشتند، طاغوتیان به هر نحو ممکن سعی می کردند هواداران ایشان را منکوب کنند تا این حرکت و نهضت به جایی نرسد.

سعادت افزود: آیت الله هاشمی سالیان طولانی در زندان به سر بردند و در مسیر دفاع از امام از هیچ کوششی دریغ نکردند؛ کسانی که در زندان شاهد شکنجه های ایشان بودند نقل قول کردند که علی رغم فشارهای زیادی که وارد می شد تا آیت الله هاشمی راه امام را رها کند اما او می گفت من باز هم این راه را ادامه خواهم داد.

وی در ادامه گفت: آیت الله هاشمی از لحظه پیروزی انقلاب اسلامی ساکت ننشستند و علی رغم دیدگاه های متفاوت در رابطه با مسائل مختلف و نظرات مستقل، هیچگاه از مسیر امام راحل خارج نشد.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: خیلی ها تلاش کردند تا آیت الله هاشمی را از مقام معظم رهبری جدا کنند اما مشی ایشان این بود که هیچگاه از دیدگاه های مقام معظم رهبری دور نشد.

سعادت ادامه داد: آیت الله هاشمی پشتیبان نظام و مقام معظم رهبری بود و عمیقا به ولایت فقیه و انسجام ملی اعتقاد داشت که حتی در سخت ترین شرایط کشور نیز تلاش های گسترده ای را برای سازندگی انجام داده است.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥  |  زمان: ١٤:٥٩  | شماره خبر: ٢٧١٤٤٤   
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
عناوین مرتبط
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت