يکشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٥
اخبار > شکنجه های سخت نتوانست هاشمی را از راه امام (ره) باز گرداند


      

امام جمعه ارومیه؛
شکنجه های سخت نتوانست هاشمی را از راه امام (ره) باز گرداند
 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آیت الله هاشمی یکی از موثرترین چهره های نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که مسئولیت های بسیار مهمی را برعهده داشت و تک تک این پست ها مسئولیت های مهمی بود که این شخصیت بزرگوار در آن ها فرصت خدمت به مردم را پیدا کرد.

 

  

 
 
 
   

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در مراسم سومین روز ارتحال  آیت الله هاشمی رفسنجانی در ارومیه اظهار کرد: سابقه مبارزات آیت الله هاشمی رفسنجانی در قبل از انقلاب به سال 1336 باز می گردد و از سال 1337 ساواک به طور رسمی برای وی رسما پرونده باز کرده بود.

وی تصریح کرد: آیت الله هاشمی به دفعات در این مسیر دستگیر شده و نزدیک 4 سال را در زندان های رژیم ستمشاهی سپری کرد  و شکنجه های سخت نتوانست او را از راه امام (ره) باز گرداند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی، افزود: آیت الله هاشمی یکی از موثرترین چهره های نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که مسئولیت های بسیار مهمی را برعهده داشت و تک تک این پست ها مسئولیت های مهمی بود که این شخصیت بزرگوار در آن ها فرصت خدمت به مردم را پیدا کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، در ادامه ابراز داشت: دوستی مقام معظم رهبری با آیت الله هاشمی به 1336 باز می گردد و حضرت آقا به صراحت فرموده اند که کسی برای من هاشمی نمی شود؛ آیت الله هاشمی نیز احترام وصف ناپذیری به مقام معظم رهبری قائل بودند.

وی ادامه داد: البته از نظر دیدگاه و اجتهاد اختلافاتی بین آیت الله هاشمی و مقام معظم رهبری وجود داشت اما این اختلافات همانگونه که در پیام آقا تصریح شد موجب نشد ایشان از حضرت آقا جدا شود.
امام جمعه ارومیه گفت: خناس ها تلاش خیلی زیادی کردند تا بین آیت الله هاشمی و مقام معظم رهبری جدایی ایجاد کنند اما به حول و قوه الهی موفق نشدند و مهمترین حسن آیت الله هاشمی این بود که فراز و نشیب های مختلف هم نتوانست ایشان را امام و مقام معظم رهبری جدا شود.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی خاطرنشان کرد: باید هوشیار بود چرا که خناس ها باز هم تلاش خواهند کرد که تفرقه افکنی کنند و در جامعه جدایی و دشمنی به وجود بیاورند.

انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥  |  زمان: ١٤:٢٣  | شماره خبر: ٢٧١٤٤٠   
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
عناوین مرتبط
اخبار آذربایجان غربی
قاضی پور وزیر راه
طرح شعار آشتی ملی نقشه جدید فتنه گران است
تصاویری زیبا از چهره برفی پلدشت