شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٥
اخبار > راه مجاهد شیخ نمر باقر النمر تداوم دارد/ مسئولان وزارت خارجه از حقوق عموم مسلمانان دفاع کنند


      

عضو مجلس خبرگان رهبری:
راه مجاهد شیخ نمر باقر النمر تداوم دارد/ مسئولان وزارت خارجه از حقوق عموم مسلمانان دفاع کنند
 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه راه مجاهد شیخ نمر باقر النمر تداوم دارد، گفت: آنچه باعث عزت و اقتدار اسلام و مسلمانان درجهان می شود روحیه ظلم ستیزی آنهاست.

 

  

 
 
 
   

حجت الاسلام عسگر دیرباز در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به فرارسیدن اولین سالگرد شهادت شیخ نمر باقر النمر، رهبر مبارز شیعیان عربستان به دست حکام آل سعود اظهار کرد: این گونه جنایت ها در حق شیعیان نتها باعث سستی در عزم و اراده مبارزات مردم علیه حکام ظالم عربستان نشده و نمی شود بلکه باعث گسترش اعتراضات علیه حکام این رژیم منفور نیز شده است.

وی با بیان اینکه جرم شیخ نمر دفاع از عزت و کرامت مسلمانان بخصوص شیعیان مظلوم عربستان بود تصریح کرد: علمای جوامع مسلمان توجه داشته باشند که نبایستی در برابر ظلم و ستم آل سعود سکوت کنند چراکه پیروی از راه شهدا بالاترین اجر و پاداش را دارد.

نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وظیفه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران نیز در برخورد با ظالم و دفاع از تضعیف حقوق پیروان اسلام و راه انقلاب در جهان نیز افزود: بر همین اساس مسولین وزارت امور خارجه کشورمان بایستی در این زمینه با محوریت قرار دادن عزت، و دفاع از حق عموم مسلمانان در برخورد با جنایاتی همچون به شهادت رساندن پیروان اسلام و انقلاب با قاطعیت برخود کنند.

دیرباز با تاکید بر اینکه خون مجاهدان بزرگی همچون شیخ نمر باقر النمر بر زمین نخواهد ماند گفت: آنچه باعث عزت و اقتدار اسلام و مسلمانان درجهان می شود روحیه ظلم ستیزی آنهاست.
انتهای پیام/


تبلیغ کانال تلگرام

تاریخ مخابره: يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥  |  زمان: ١٣:٥٩  | شماره خبر: ٢٧٠٨٦٥   
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
عناوین مرتبط
اخبار آذربایجان غربی
برجام فقط گل و بلبل نبود/تمام افتخارمان از برجام دوباره آزمودن آزموده بود؟
19 ژانویه روز «آذری های مسلمان دنیا»
کاهش پنجاه درصدی عوارض دریافتی در گمرک پلدشت-نخجوان