∴ پرداخت بیش از ۴۹۵ میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی در میاندوآب

شیرازه محبت خبر داد؛

سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا به امروز ۴۹۵ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در جلسه رفع موانع تولید در شهرستان میاندوآب با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “جهش تولید”، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در نامگذاری چند سال اخیر به مسئله اقتصاد و تولید توجه ویژه ای داشته اند و لذا همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال قدم برداریم.

سرپرست فرمانداری میاندوآب افزود: باید با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی گام بردرایم.

وی با بیان اینکه پروسه پاسخ دهی به مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاران نباید مدت زمان زیادی طول بکشد، تصریح کرد:سعی کنیم قانون را به نفع مردم تفسیر کنیم، طولانی تر شدن مدت زمان اخذ استعلام ها و مجوزهای قانونی موجب هدر رفت سرمایه و عدم ایجاد فضای اشتغال خواهد شد.

شیرازه محبت در ادامه با اشاره به بررسی مسائل و مشکلات ۱۳ واحد تولیدی از ابتدای سال ۹۹، اظهار کرد: روسا و مسئولان ادارات موظف هستند که تسهیل گر برای واحدهای تولیدی بوده و مسیر فعالیت آنها را هموار کنند.

وی گفت: بر اساس گزارشات ارائه شده، از ابتدای سال ۹۸ تا به امروز ۴۹۵ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال تسهیلات برای واحدهای تولیدی توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

سرپرست فرمانداری میاندوآب تصریح کرد: با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال و بازگشت به کار برای ۱۸۳ نفر در بخش صنعت، معدن و کشاورزی فراهم شده است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=357214

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات