∴ کورس، بلای جان ۳ نوجوان موتور سوار بوکانی شد

کورس گذاشتن دو موتور سوار در جاده روستایی اینگیجه سبب مرگ  هر ۳ راکب موتور سیکلت ها شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان در گفتگو با کانی پرس ضمن تائید خبر و اعلام تاسف از بروز این حادثه در باره جزئیات این خبر گفت: متاسفانه شب گذشته در برخورد ۲ دستگاه موتورسیکلت در مسیر جاده روستایی “ینگیجه” به بوکان سه نفر از نوجوانان بوکانی جان خود را از دست دادند.

ظاهر فیضه روز جمعه افزود: متاسفانه این حادثه در یکی از نزدیکترین جاده های روستایی به شهر بوکان روی داد و متاسفانه ۲ نفر از راکبان موتور سیکلت ۱۵ و ۱۸ ساله که با هم نسبت فامیلی نیز داشتند به علت شدت برخورد در دم جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: راکب موتور سیکلت دوم نیز به علت شدت جراحات وارده توسط فوریت های پزشکی بوکان به یکی از مراکز درمانی ارومیه اعزام شد که متاسفانه در بین راه  جان خود را از دست داد.

فیضه تصریح کرد: علت اصلی وقوع این حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بوکان بر استفاده از کلاه ایمنی از سوی راکبان موتورسوار تاکید کرد و گفت: علت اصلی تصادفات منجر به فوت در موتورسیکلت سواران استفاده نکردن از کلاه ایمنی است.

این سومین حادثه تصادف‌های منجر به مرگ در سال جاری است که تاکنون منجر به مرگ چهار نفر و مصدوم شدن سه نفر دیگر شده است.

همچنین شاهدان عینی از کورس گذاشتن این موتور سیکلت ها در لحظه حادثه خبر می دهند.

لازم به ذکر است جاده روستای اینگیجه در فاصله دو کیلومتری شهر بوکان به علت نداشتن استاندارد های لازمه بویژه به علت نداشتن روشنایی در شب تردد در ان بسیار خطر ناک است.

انتهای پیام/خ

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=357081

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات