∴ تنها بیمارستان چالدران در حد درمانگاه هم نیست

گزارش؛

چالدران با وجود جمعیتی بالغ بر ۵۰ هزار نفر، از خدمات درمانی مناسب محروم است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از نوای چالدران ، چالدران از سال ۱۳۲۲ بخش شده و از سال ۷۵ به شهرستان ارتقاء پیدا کرده است، با وجود جمعیتی بالغ بر ۵۰ هزار نفر، مردم این شهرستان از خدمات درمانی محروم هستند.

متاسفانه تنها خدمات بیمارستان این شهرستان هم در حد درمانگاه هم نیست و به هیچ وجه مورد رضایت نبوده و شایسته این مردم شریف و مرزدار نیست.

با توجه به وضعیت موجود شهرستان چالدران به ویژه از لحاظ درمانی، مهاجرت زیادی از شهر و روستاها به شهرستان های همجوار که یکی از آسیب های توسعه این شهرستان است، صورت می پذیرد.

اکثر افرادی که از شهرستان های همجوار به چالدران برای کار تردد می کنند، یکی از مشکلات عدم سکونت در این شهر را نبود امکانات درمانی و مناسب عنوان می کنند.

تنها بیمارستان این شهرستان که نباید نام بیمارستان را به آن ساختمان و امکانات داد زیرا در حد یک درمانگاه کوچک هم نیست. وضعیت بخش ها، کمبود پرسنل، کم توجهی به بیماران و عدم وجود تجهیزات کافی و در صورت وجود تجهیزات نیز عدم حضور نیروی کاربلد، بیمارستان چالدران را به مرکز تزریقات و پانسمان تبدیل کرده است.

عدم تشخیص مناسب بیماری نمونه بارزی در این خصوص است.

مسئولین قبلی زحمات زیادی در ارتقاء بیمارستان و راه اندازی مرکز تخصصی متقبل شدند، اما این امکانات و نیروی کار که بیشتر آنان تازه کار و ریزیدنت می باشند لایق این مردم باشعور و فهیم نیستند…

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356816

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات