∴ ۱۱۴میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی به میاندوآب اختصاص یافت

فرماندار میاندوآب:

فرماندار میاندوآب، از اختصاص ۱۱۴ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای به شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی میاندوآب با اشاره به اختصاص اعتبارات به شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ در مجموع ۵۱۲ میلیارد و ۳۶۷ میلیون ریال اعتبار استانی مشخص شده است.

سرپرست فرماندار میاندوآب افزود: از محل اعتبارات پیش بینی شده در این مرحله در مجموع ۱۰۲ پروژه در زمینه های مختلف اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال از محل بودجه عمومی تملک دارایی سرمایه ای در ابتدای سال ۹۹ نیز حدود ۶۲ میلیارد تومان برای اجرای طرح های عمرانی به شهرستان میاندوآب اختصاص یافته، گفت: در مجموع ۱۱۴ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های عمرانی از این محل برای شهرستان میاندوآب در نظر گرفته شده است.

شیرازه محبت تصریح کرد: بهسازی راه اصلی میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، ساختمان  شبکه اصلی آبیاری و زهکشی زرینه رود، تعمیرات اساسی و خرید تجهیزات و ماشین آلات مرکز آموزش عالی شهید باکری از جمله طرح های ملی استانی شده و احداث بیمارستان جایگزین عباسی نیز از طرح های ملی اختصاصی آذریابحان غربی هستند.

سرپرست فرماندار میاندوآب اظهار کرد: هم چنین امسال مطالعه و احداث سد باروق تکمیل و راه آهن میاندوآب- شاهین دژ و تکاب نیز وارد فاز مطالعاتی می شود.

وی افزود: فصول آموزش و پرورش عمومی با ۱۰۹ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال، حمل و نقل با ۸۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال، توسعه و خدمات شهری، روستایی و عشایری با  ۷۱ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال و  آب و فاضلاب با ۴۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بیشترین میزان از اعتبارت تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میاندوآب در سال ۹۹ را به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356821

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات