∴ نامه را برای دولت مورد حمایتت می نوشتی که وعده حل معیشت در ۱۰۰ روز را داده بود

واکنش امام جمعه شاهین‌دژ به نامه موسوی خوئینی ها؛

امام جمعه شاهین دژ گفت: همه باید بدانیم این نظام مبانی و چارچوبی دارد که محور اصلی آن ولایت مطلقه فقیه است که ریشه در اعتقادات تشیع به ویژه در عصر غیبت دارد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسین فصیح نیا در گفت و گو با خبرنگار شاهین پیام، ضمن اعلام موضع گیری خود در خصوص نامه اخیر موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: یکی از کسانی که ضربه های خاصی به نظام اسلامی وارد ساخته خود موسوی خوئینی‌هاست و نیز کسانی که وی از آنها حمایت می‌کند.

وی افزود: باید از موسوی خوئینی‌ها پرسید که چه کسی با مطرح ساختن احتمال تقلب در انتخابات رئیس جمهوری سال ۸۸ که فتنه ۸۸ را به پا کرد کمک کرد؟ چه کسی از سران فتنه حمایت کرد؟ در طول انقلاب از نظرات شما استفاده می شود که شما رکن رکین نظام اسلامی که ولایت مطلقه فقیه است را قبول ندارید، شما بودید که در بهمن ۸۷ به نقل از فرمانده سابق کل سپاه در یک جلسه خصوصی گفته بودید «ما باید بیاییم و توان خود را بگذاریم و به هر قیمتی رهبری را پایین بکشیم» ، شما بودید که در سال ۱۳۷۰ به خاطر اعتراض به رد صلاحیت ها شورای نگهبان را زیر سوال بردید و به نفع رد صلاحیت‌ها اعتراض و از کاندیداتوری صرف نظر کرده اید. بهتر بود شما نامه را به دولت مورد حمایت خود می نوشتید که تمام امکانات مملکت دست آنها بود، آن دولتی که قول داده بود در ۱۰۰ روز معیشت مردم را بسازد نه اینکه به خود جرأت داده و برای رهبر انقلاب نامه‌ نگاری کنید.

امام جمعه شاهین دژ، عنوان کرد: همه باید بدانیم این نظام مبانی و چارچوبی دارد که محور اصلی آن ولایت مطلقه فقیه است که ریشه در اعتقادات تشیع خصوصاً در عصر غیبت دارد ، اگر مطالعه ندارید بروید و نظرات علمای سَلَف و مراجع فعلی را در مورد ولایت فقیه مطالعه کنید.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356849

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات