∴ تولید روزانه ۹۵ هزار عدد ماسک توسط اصناف آذربایجان‌غربی

رییس اداره امور اصناف سازمان صمت آذربایجان‌غربی عنوان کرد؛

رییس اداره امور اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: روزانه ۹۵ هزار عدد ماسک توسط اصناف این استان تولید و روانه بازار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، اسد درویشی اظهار داشت: این تعداد ماسک توسط ۱۷ واحد صنفی که در زمینه تولید وسایل بهداشتی فعالیت دارند، تولید و روانه بازار می‌شود.

وی ادامه داد: مشکلی در زمینه تولید ماسک وجود ندارد و مشکل تامین پارچه نیز بررسی شده و در حال حل شدن است.

رییس اداره امور اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: از زمان آغاز به‌ کار سامانه سلامت اصناف و صنایع و در راستای اجرای گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی، ۱۰۸ هزار واحد صنفی و غیرصنفی این استان در این سامانه ثبت‌نام و کد بهداشتی دریافت کرده‌اند.

درویشی بیان کرد: ثبت‌نام تمام صنوف در سامانه سلامت لازم و ضروری است و همه اصناف باید در تدوین و تهیه الزامات بهداشتی تلاش مضاعفی داشته باشند.

وی به لزوم رعایت دستورالعمل‌های تعریف شده توسط مراکز بهداشتی تاکید کرد و افزود: هر واحد صنفی، باید پروتکل‌های بهداشتی را که از طرف دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات درمانی و نیز شبکه‌های بهداشت و درمان هر شهرستان ارایه می‌شود، رعایت کند.

وی ادامه داد: بیش از ۱۰۳ هزار واحد دارای پروانه در این استان فعالیت می‌کند که این تعداد چهار درصد از واحدهای صنفی کشور را تشکیل می‌دهد.

* ایرنا

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356704

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات