∴ پیرمرد ۷۰ ساله در میاندوآب، کرونا را شکست داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از  بهبودی پیرمرد ۷۰ ساله مبتلا به کرونا ویروس دربخش ICU بیمارستان عباسی میاندوآب خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از  زرین خبر، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این پیرمرد ۷۰ ساله در بیمارستان عباسی میاندوآب که علاوه بر سن بالا و بیماری‌های زمینه‌ای در بخش مراقبت ویژه کرونا بستری بود، با انجام مراقبت‌های شبانه‌روزی روند ‌بهبودی را در ۴۴ روز ادامه داد و با حال خوب در حال ترخیص شدن از بیمارستان است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: این پیرمرد ۷۰ ساله اهل و ساکن بخش کشاورز از توابع شهرستان شاهیندژ بوده و در بیمارستان عباسی میاندوآب بستری بود و در تاریخ ۳۱ اردیبهشت انتوبه شده بود.

وی در ادامه تشکر از شهروندانی که تاکنون با رعایت پیام های بهداشتی و ماندن در خانه ما را یاری نمودند، گفت: امید داریم که این همکاری شهروندان و رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه تا قطع کامل زنجیره انتقال بیماری ادامه داشته باشد.

حیدری هم چنین از خیرین سلامت شهرستان و تشکل های مردمی و ادارات همکار که طی این مدت با کمک های بی دریغ خود یکبار دیگر ثابت کردند که در زمان سختیها یاری گر همنوعان خود هستند، قدردانی کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب به خدمات شبانه روزی همکاران حوزه سلامت در بهداشت و درمان در خط مقدم مقابله با کروناویروس اشاره کرد و گفت: ضمن تشکر از کلیه همکاران که روزهای سختی را سپری کرده اند و با توکل به خدای متعال و همکاری با همدیگر، نهایت سعی را در خدمت رسانی به جامعه و مردم فهیم شهرستان میاندوآب خواهیم کرد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356626

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات