∴ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از موضوعات و مشکلاتی که بازنشستگان با آن مواجه هستند، موضوع همسانی حقوق است که آن را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد تا حل شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، مهدی عیسی زاده امروز در دیدار جمعی از بازنشستگان در میاندوآب، اظهار کرد: مطالبات بازنشستگان لشگری و کشوری یکی از اولویت های بنده بوده و آن را در دستور کار مجلس قرار می دهیم.

وی، افزود: یکی از موضوعات و مشکلاتی که بازنشستگان با آن مواجه هستند، موضوع همسانی حقوق است که آن را به صورت جدی در مجلس پیگیری خواهیم کرد تا حل شود.

نماینده مردم میاندوآب و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در کنار این موضوعات ۵۷ هزار نفر کارمند بلاتکلیف مانند قراردادی،پیمانی، روزمزد و کار معین داریم که باید در کمیسیون اجتماعی به این مساله مهم در اسرع وقت رسیدگی شده و تکلیفشان مشخص شود.

وی، به موضوع اشتغال و بیکاری جوانان اشاره و تصریح کرد: هفت هزار جوان بیکار در میاندوآب داریم که فرزندان بازنشستگان و پیشکسوتان نیز در بین آنها هستند و سعی خواهیم کرد با یک برنامه ریزی مناسب و طرح هایی برای آنها اشتغالزایی کنیم.

عیسی زاده، در ادامه با بیان اینکه خودش نیز از جنس ایثارگران بوده و مشکلات آنها درک می کند، اظهار کرد: شما در راه دفاع از کشور و انقلاب ایثارگری کردید و  اکنون نیز مانند دوران دفاع مقدس بر سر عهدی که با شهدا بسته ایم، ایستاده و با قدرت و با صلابت به پیش خواهیم رفت.

در این دیدار تعدادی از پیشکسوتان و ایثارگران به بیان مسائل و مشکلات مربوط به بازنشستگان و ایثارگران پرداختند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356611

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات