∴ دستگاه های تنفس بیمارستان‌ عباسی میاندوآب افزایش یافت

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: هفت دستگاه ونتیلاتور در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان عباسی میاندوآب نصب و راه اندازی شد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگاران  گفت: هفت دستگاه ونتیلاتور جدید در بیمارستان عباسی میاندوآب از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان خریداری و  توسط واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان در بخش آی سی یو نصب و راه ندازی شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: توجه دانشگاه علوم پزشکی استان سبب شد تا در اوج گیری دوباره شیوع بیماری کرونا در شهرستان، تجهیزات مورد نیاز بخش بیماران کرونا و حاد تنفسی خریداری و تحویل شود.

وی اظهار کرد: دستگاه ونتیلاتور دستگاه کمک تنفسی است که اکسیژن را با درصد خالص، فشار حجم موردنیاز به ریه‌ها رسانده و دی‌اکسیدکربن را از ریه خارج می‌کند و کاربرد زیادی برای بیماران مبتلا به کرونا دارد.

حیدری با بیان اینکه میاندوآب قطب درمان جنوب آذربایجان غربی است، تصریح کرد: از تلاش‌ها و راهنمایی‌های مجدانه ریاست دانشگاه ‌و معاونین وی برای حوزه سلامت استان و توجه به شهرستان میاندوآب به لحاظ قطب درمانی جنوب استان تقدیر و تشکر می نماییم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356236

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات